Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Новоспечена жіноча команда Natus Vincere — NAVI Javelins не виправдала назву Народжені Перемагати у своєму першому офіційному матчі за чорно-жовтих.

В рамках півфіналу ESL Impact EU League команда мала можливість пройти до фіналу престижного турніру та поїхати в Даллас, де буде розігруватись $123 000

Для поїздки потрібно було вигравати лише один поєдинок, але в протистоянні проти команди equipa дівчата з NAVI програли з рахунком 1-2 по картах і не зможуть потрапити на найпрестижніший турнір року в жіночому CS:GO.

Сподіваємося польська п’ятірка проявить себе у майбутньому. 

 

Материалы по теме

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

NAVI Javelins пройшли до фінальної частини ESL Impact DreamHack Valencia, на якому буде розіграно призовий фонд у розмірі 50 тисяч доларів

0

Жіночий склад NAVI Javelins пройшов на великий LAN по CS:GO. У кваліфікаціях брало участь 24 жіночі команди.

NAVI представили жіночій склад з CS:GO. Під крило Народжених Перемагати перейшла відома польська п’ятірка

0

Кіберспортивний клуб NAVI представив жіночий склад з CS:GO. Команда підписала гравчинь та тренера польської команди Totalne Gituwy, які успішно виступають у першому сезоні жіночої ліги ESL Impact League в європейському дивізіоні. Команда буде називатися дуже патріотично NAVI Javelins.