Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивний клуб NAVI представив жіночий склад з CS:GO. Команда підписала гравчинь та тренера польської команди Totalne Gituwy, які успішно виступають у першому сезоні жіночої ліги ESL Impact League в європейському дивізіоні. Команда буде називатися дуже патріотично NAVI Javelins.

Поки команда іде в лізі без поразок. Фінал ліги відбудеться в Далласі, де 8 найкращих жіночіх команд світу розіграють між собою призовий фонд у розмірі $123 000. Також до кінця 2022 року ESL обіцяє запустити і другий сезон змагань у Лізі та турнір у рамках DreamHack Valencia.

Капітан NAVI Javelins з CS:GO Кароліна «Liina» Каспшик

Всього місяць тому нашою найбільшою мрією було потрапити на LAN-турнір у Далласі. Сьогодні, за крок до виконання цієї мрії, з нами сталося щось неймовірне, чого ніхто з нас не міг уявити навіть у найбожевільніших фантазіях. Запрошення до NAVI — це не тільки велика честь для нас, а й можливість рости як в особистісному плані, так і в кіберспортивному. Ми не забудемо наших фанатів, що слідкували за кожним матчем і писали позитивні коментарі, — їхня підтримка безцінна.

Ми чекаємо моменту, коли зможемо підняти трофей над головою. Хочемо подякувати NAVI та всім фанатам. До зустрічі на сервері!

 

Коментар Gameinside: Як завжди маркетологи NAVI «на коні», та намагаються технічно прикрити катастрофічні іміджеві помилки організації.

В команді є росіяни, які мовчазно підтримують війну, а їх родичі це роблять відкрито? Ну що ж, не будемо звільняти дійну корову, а просто відвернемо увагу — підпишемо польський склад, а щоб було напевно назвемо її  NAVI Javelins, бо це ж сама розкручена зброя на війні — вийде патріотично у квадраті. 

Все це добре, але NAVI мають пам’ятати, що ком’юніті рахує кожен день, поки російські гравці знаходяться в складі команди. Це злочин, за який керівництво наві обов’язково буде відповідати й перед своєю совістю і перед українським ком’юніті. 

Материалы по теме

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.

NAVI взяли в склад чергового росіянина та опублікували пост одночасно зі знищенням ТРЦ в Кремінчуці, де знаходилося близько тисячи мирних жителів

NAVI зробили заміну у складі PUBG, помінявши одного росіянина на іншого. Андрія Qwizzy Побединського NAVI замінили на Івана ubah Капустіна, який вже колись грав за NAVI.

«Прогнать эту нечисть нах**р отсюда» — дивіться велике інтерв’ю з Олександром XBOCT Дашкевичем

В інтернеті з’явилося величезне двогодинне цікаве інтерв’ю з легендою NAVI, переможцем The International Олександром XBOCT Дашкевичем. В інтерв’ю Олександр розповів не тільки про свою кіберспортивну кар’єру, а і про дуже багато інших речей.

V1lat на стрімі збирав гроші на полк Азов і одночасно захищав росіян в NAVI. Читайте всі ключові цитати

V1lat провів благодійний стрім, на якому збирав донати на закупівлю відстанемір для полку Азов. Під час гри відомий коментатор висловив думку відносно ставлення до росіян у NAVI, про росіян у Maincast, а також розповів на яких умовах він погодиться коментувати The International російською мовою.