Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Александр petr1k Петрик опубликовал новое видео, в котором он детально объяснил о новом и уникальном бинде для бросков гранат. О таком ранее ещё никто не рассказывал.

Помимо jumpthrow и runthrow существует абсолютно новый и уникальный бинд — ПКМ+ЛКМ. Сам бинд изменился и улучшился, а в интернете до сих пор есть только старая информация.

Смотреть видео с новым биндом:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Maincast будет освещать плей-офф Legion Кубку Украины с Dota 2, который начнется 21 мая

Также можете прочесть нашу статью о том, как назначить бинд на Jumpthrow для кидков гранат.

Если вы хотите узнать больше полезных биндов, которые существуют не только для гранат, вы можете прочесть этот материал — «Десять биндов в CS:GO, которые помогут вам быстро поднять звание«.

Материалы по теме

Олександр Петрик геній волонтерства — вигадав неймовірну ідею з аукціонами та лотереями скінів і лише за місяць зібрав понад 600 000 на ЗСУ

Український блогер та аналітик Олександр Петрик повідомив, що за 32 дні, протягом яких він проводив благодійні аукціони та лотереї, на яких розігрував скіни CS:GO, надані звичайними геймерами для допомоги Збройним Силам України, вдалося зібрати суму у 605 250 гривень. 

Global Esports Tour Dubai 2022 з CS:GO — інформація про турнір, розклад, офіційна пряма трансляція від Олександра Петрика

В Дубаї стартував досить великий турнір з CS:GO, який пройде за дуже простою системою Single Elimination. 8 запрошених команд розіграють між собою призовий фонд у розмірі 250 тисяч доларів. Турнір шейхам допомагає проводити Starladder, а офіційну українськомовну трансляцію на своєму власному каналі забезпечує Олександр Петрик.

Олександр Петрик на прикладі UEFA закликав Valve позбавити російські команди права брати участь у міжнародних змаганнях

0

Олександр Петрик в черговий раз закликав позбавити всі російські клуби права виступу на змаганнях. Як приклад Петрик привів футбол, в якому нещодавно остаточно позбавили всі російські клуби та збірну можливості виступати на міжнародних заходах.

«PGL придумали найсмердючіше лайно в історії форматів», — Олександр Петрик розкритикував турнірну систему RMR. Ми з ним не згодні

Відомий аналітик та блогер з CS:GO жорстко пройшовся по системі RMR. На його думку, формат турніру — справжнє лайно, найгірше за всі попередні формати.