Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

18 квітня стартує самий цікавий та самий потужний за складом учасників європейський RMR, який і визначить головних претендентів на перемогу на травневому мейджорі PGL Major Antwerp 2022

32 команди будуть розбиті на дві потужні групи по 16 колективів, де кожна команда зіграє від 3 до 5 матчів у форматі best of 1 за швейцарською системою. 

8 найкращих колективів з кожної групи потраплять на мейджор, причому відразу у легенди попадуть тільки по 2 команди з групи, а інші шість потраплять у м’ясорубку стадії претендентів. 

Про шанси NAVI

У групі А знаходиться відразу два перших місця світового рейтингу — команди Faze та NAVI

Саме вони будуть претендувати на потрапляння відразу у стадію легенд, але якщо за Faze можна навіть не переживати, то стан NAVI викликає занепокоєння. Ігри проходять у форматі BO1 і може трапитись все, що завгодно.

Зрозуміло, що ніхто навіть не розглядає варіанту, коли чорно-жовті не зможуть взяти бодай одну квоту з восьми, а от чи візьмуть вони ТОР-2 турніру — це відкрите питання. 

Попсувати нерви їм можуть і потужні Heroic і навіть Vitality, які, хоч і не показують нормального результату останнім часом, але можуть себе проявити на предмейджорі.

Взагалі швейцарка BO1 не дає командам жодного послаблення, для виходу в легенди не можна програвати жодної карти на турнірі.

Про систему проведення турніру

Швейцарська система дуже поширена на змаганнях у шахи. За цією системою у кожному наступному колі кожна команда обов’язково грає проти команди з таким саме як в неї співвідношенням перемог і поразок. Тобто після першого кола команди с перемогою також отримують у суперники команду, що перемогла, а команди з поразкою отримують у суперники команду, яка програла у першому колі. 

Як тільки команда набирає три перемоги чи три поразки, вона закінчує виступ. Якщо команда здобула 3 перемоги, то вона проходить до наступного кола змагань, якщо отримала 3 поразки, то вона вибуває з турніру.

Варіанти рахунку можуть бути наступні: 3-0 (таких команд може бути тільки дві й вони зіграють стикувальний матч за слот в основну стадію мейджора), 3-1 (всі команди виходять до стадії претендентів на мейджорі), 3-2 ці команди будуть грати стикувальні матчі за 6-8 місця та слоти у стадію претендентів на мейджорі. Команди с статистикою 0-3, 1-3, або 2-3 вибувають з турніру.

Турнірна таблиця після останнього дня турніру

Результати ігор першого дня

Результати ігор другого дня

Результати ігор третього дня

Результати ігор четвертого дня

Вийшли на мейджор

Вийшли у Легенди: Heroic, BiG, NAVI, Faze

Вийшли у Претенденти: ForZe, Vitality, Eternal Fire, Outsiders

Фінальні результати Групи А

Учасники Групи А


Українськомовна трансляція


Російськомовна трансляція


Англомовна трансляція

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.