Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Популярна американський хіп-хоп співачка Ashnikko в колаборації з Riot Games випустила трек, присвячений Чемпіонату Світу з VALORANT — CHAMPIONS. Лише за добу анімаційний кліп подивилися понад 1,7 мільйона разів.

 

Читайте також про нову систему турнірів у VALORANT, яка дозволить талановитим гравцям пройти шлях від низу до топових змагань. 

Материалы по теме

VALORANT виграв майже у всіх кіберспортивних номінаціях The Game Awards 2022

VALORANT зібрав перемоги майже у всіх номінаціях на  The Game Awards 2022. Гра та її представники повністю домінували на престижній премії ігрової індустрії.

Riot Games відмовилися від ідеї проводити лігу з VALORANT для регіону для Росії та СНД у 2023 році

Попри заяви Riot Games про повернення ліги з VALORANT для регіону так званого СНД у 2023 році, компанія врешті вирішила відмовитися від цієї ідеї. Сьогодні Ріот опублікували на російському сегменті сайту наступне оголошення:

Riot оголосили дати та місце проведення VCT LOCK//IN Brazil — наймасштабнішого турніру в історії VALORANT

Riot Games розповіли про перший турнір, що відкриє новий сезон Valorant Champions Tour. Турнір знаменуватиме перехід гри з відкритого формату до формату франшизних ліг і відбудеться у Бразилії на арені на 10 000 місць.

Експеримент наочно довів, що сексизм повсюдно присутній у кіберспорті і відлякує жінок від нього

Організація Жінки в іграх Аргентини, яка займається створенням більш інклюзивного простору для жінок в іграх у країні, провели дуже цікавий  експеримент, який показує, з якими складнощами стикаються дівчата, коли намагаються конкурувати в іграх та кіберспорті.