Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games розповіли про систему турнірів для претендентів Challengers у VALORANT, через які будь-яка команда зможе потрапити у франшизні професійні ліги та навіть на глобальні події MASTERS та CHAMPIONS.

Окрім цього скоро оголосять про систему, коли команди зможуть потрапити у ліги Претендентів прямо з гри, минаючи відбіркові змагання.

Нижче повний переклад українською мовою.

Сьогодні ми хочемо поділитися першими деталями того, на що ви можете очікувати від VALORANT Challengers у 2023 році, включаючи нові події та деталі того, як ви можете потрапити у міжнародні ліги.

Оскільки VALORANT Champions Tour наближається до 2023 року, ми раді поділитися тим, як регіональні змагання Challengers будуть розвиватися разом із розвитком нашого спорту. Challengers відіграватимуть важливу роль — виявлення перспективних талантів, що є критично важливим для довгострокового успіху VALORANT, тестування команд, які прагнуть грати в Міжнародних лігах, і поєднання спорту та гри. Наступного року ми розширимо Challengers, щоб охопити більше гравців у більшій кількості регіонів. Крім того, команди, які починають у Challengers, матимуть можливість потрапити у міжнародні ліги, а згодом навіть на глобальні події. Ця система допоможе знайти майбутніх зірок через екосистему, повністю пов’язану з великими подіями, новими турнірами та високими ставками!

Нова та розширена екосистема Challenger

У 2023 році Челленджери охоплюватимуть понад 20 ліг по всьому світу, щоб кожен гравець VALORANT міг реалізувати свої спортивні мрії. Ці Ліги претендентів забезпечать висококласні змагання, які починатимуться з відкритих кваліфікацій та розподілятимуть найкращі команди на два етапи регулярного сезону, який буде проходити багато тижнів. Кульмінацією кожного етапу Challengers стане турнір плей-офф, де одна команда отримає титул чемпіона ліги! Щоб забезпечити цим гравцям і командам належну увагу, на яку заслуговують їхні навички, найбільші ліги Челленджерів отримають спеціальні вікна трансляцій, які будуть заплановані, щоб уникнути конфліктів із матчами міжнародної ліги.

Остаточний список регіонів EMEA може бути змінений.

Представляємо Challengers Ascension!

Правильно обрані цілі  — це важливо для того, щоб найталановитіші команди та професіонали в кіберспорті обирали VALORANT як гру, якій вони присвячують свій час і зусилля. Наступного року ліги Челленджерів у кожній із трьох регіонів завершаться новою серією подій, яка найкращу команду в кожному з регіонів. Команди, які здобудуть перемогу в трьох турнірах Challengers Ascension, отримають місце в міжнародній лізі вже наступного року.

Просування в міжнародні ліги

Щороку міжнародні ліги розширюватимуться на одну команду, доки у 2027 році кількість команд не досягне 14. Команди, які виграють Challengers Ascension, отримають дворічне запрошення у лігу на у своєму регіоні. Підвищені команди отримають можливість перевірити себе проти команд міжнародної ліги протягом сезону VCT, отримають аналогічні переваги в лізі та рівні шанси потрапити в Masters і Champions. Через два роки команди повернуться до своєї ліги, щоб пробитися назад через турніри Challengers і Ascension.

Подорож починається

Ми віримо, що шлях до Чемпіонів має починатися безпосередньо з VALORANT. Раніше цього року ми поділилися першими деталями системи змагань, яка виходить за рамки рейтингових ігор. Команда розробників VALORANT зосереджена на тому, щоб основний досвід відповідав очікуванням гравців. Ми маємо величезні амбіції щодо інтеграції цієї системи безпосередньо у VCT. У 2024 році найкращі команди, що вийшли з цієї системи, отримають шанс потрапити в Challengers безпосередньо з гри. Ми хочемо створити безперебійний зв’язок між VALORANT і VCT у глобальному масштабі через перехідну систему, коли команди Челленджерів з найнижчим рейтингом мають захищати своє місце проти найсильніших команд, які складаються з онлайн-суперзірок. До кінця року ми надамо більше інформації про цю нову систему.

Що далі?

Ми раді неймовірному інтересу команд до участі в VCT, і ми сподіваємося, що ви так само як і ми раді нашим планам щодо розширення та розвитку VCT Challengers. Ми віримо, що  нова зміцнена екосистема Challenger стане ключовою частиною довгострокового успіху VCT.

Пізніше цієї осені ми опублікуємо детальну інформацію про відкриті кваліфікації кожного регіону, розклад Challengers і турніри Ascension. Це дасть командам-початківцям чітку дорожню карту на наступному етапі їхньої подорожі у VALORANT. Підсумовуючи сезон VCT 2022, ми з нетерпінням чекаємо, щоб найближчими тижнями поділитися додатковою інформацією про міжнародні ліги, глобальні події та команди-партнери.

Материалы по теме

Global Esports створить команду з VALORANT з десяти гравців. Це дозволяють нові правила Riot Games

Індійський клуб Global Esports, який отримав слот партнера у франшизній професійній лізі Riot Games з VALORANT, повідомив про те, що створить ростер з 10 гравців.

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям у франшизній лізі VALORANT

Riot Games оголосили мінімальні зарплати, які клуби мають платити своїм гравцям в професійних франшизних лігах з VALORANT у рік. Ця сума становить 50 тисяч доларів для американської ліги, 50 тисяч євро для ліги EMEA, та 667 000 000 корейських вон для азійської ліги.

NAVI ведуть перемовини з FPX. За чутками склад Кирила Angel Карасьова стане новим складом чорно-жовтих з VALORANT

За інформацією ряду ЗМІ український клуб NATUS VINCERE веде активні перемовини про перехід під їх тег європейського складу клубу FPX під керівництвом Кирила Angel Карасьова.

Riot Games занесли ocelote у чорний список і змусили продати акції G2. Тепер шлях у кіберспорт для Карлоса закрито

Англомовні ЗМІ повідомляють, що Riot Games внесли колишнього голову G2 Карлоса ocelote Родрігеса у чорний список і не тільки змусили залишити пост директора G2 Esports, а і продати всі акції популярного клубу.