Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Португальський кіберспортивний клуб SAW, який буквально вчора обіграв B8 у закритих кваліфікаціях на RMR, побудує кіберспортивний стадіон SAW ESPORTS ARENA.

Насправді стадіон – це надто гучна назва, бо заклад буде мати площу лише 800 квадратних метрів і буде оснащений ігровими зонами, зоною прямих трансляцій, сценою і баром. 

Настав час зробити ще один крок вперед і представити перший стадіон для команди в Португалії: SAW ESPORTS ARENA.
З початку створення організації – близько трьох років тому – цілі були чітко визначені і ми були впевнені, що будемо діяти на всіх фронтах з максимальною ретельністю, цілеспрямованістю та відданістю.
Тепер ми оголошуємо про унікальний простір у країні, який стане відправним пунктом для тих, хто сприяє зростанню кіберспортивної сцени в Португалії.
Стадіон SAW Esports розташований прямо на Авеніда да Республіка, у Віла-Нова-де-Гая, і до нього легко дістатися (станція метро біля дверей і залізнична станція за 5 хвилин).
Приміщення площею понад 800 м2 складатиметься з зони ресторану, ігрових залів, кімнат для трансляцій, зони відпочинку (і ми не зупиняємося на досягнутому!). На стадіоні також буде PRO Arena, щоб кожен міг вболівати з комфортом під час ігор.

Зараз слушний момент, щоб зробити найбільший крок у нашій історії та відплатити всім тим, хто робить це можливим.

Ви зможете стежити за створенням SAW Esports Arena на нашому каналі на Youtube.

 

Читайте також: Генератори, як виправдання любові до російського світу. Українці знову воюють між собою

Материалы по теме

Movistar Riders выиграли ESL Masters и прошли квалификацию на ESL Conference

0

Movistar Riders стали чемпионами ESL Masters после победы над SAW 2-1, что стало их четвертой подряд победой на домашнем турнире, все из которых они одержали над своими португальскими противниками.

BLAST Premier: Spring Showdown 2021 – Репортаж

0

С 13 по 18 апреля 2021 года 16 коллективов мира разыграют между собой $162,000 и две путевки на весенние финалы BLAST Premier 2021, который пройдут в июне 2021 года.

Endpoint и sAw прошли на DreamHack Fall

0

Еще две команды пополнили список участников осеннего турнира. При этом у mousesports есть вероятность остаться за бортом после проигрыша от Endpoint.