Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Организаторы провели жеребьевку группового этапа турнира DreamHack Open Tours 2017, который пройдет с 6 по 8 мая во Франции.

gambit-g2

Восемь команд-участников были разбиты на две группы.

В группу «А» попали  Misfits, которые дебютируют на LAN’е с двумя французами в составе, им предстоит сразиться с cis Natus Vincere в первом раунде, также в их группе оказались команды HellRaisers и  Heroic, которые сыграют между собой.

В группу «B» попали чемпионы DreamHack Austin  Gambit mousesports, которые также дебютируют на LAN’е с их недавним приобретением — эстонцем  ropz, и французский дуэт — G2 Esports и  EnVyUs. В первом раунде Gambit встретятся c EnVyUs, а G2 с mousesports.

Группа A
HellRaisers
Heroic
cis Na`Vi
Misfits

Группа B
EnVyUs
G2
Gambit
mousesports

*Update*
Также поступила информация, что Gambit все-таки пропустят турнир. Заменой им стал датский коллектив Tricked.

zeus-miss-dh

Материалы по теме

Головний партнер NAVI та Maincast компанія GGbet продовжує працювати в Росії та рекламується у російських пабліках. Докази!

Генеральний директор Epic Esports Events Марк Овербух повідомив у своєму телеграмі про те, що компанія GGbet, яка раніше казала, що йде з російського ринку через війну, розмістила рекламу ставок на фінальний матч PGL Arlington Major у російському популярному пабліку Двач, який нараховує понад 600 тисяч підписників.

Олександр ZeroGravity Кохановський виклав фото артилерійського снаряду з посланням від нього росіянам

Засновник NAVI Олександр ZeroGravity Кохановський виклав у себе у фейсбуці фотографію предмета, схожого на артилерійський снаряд, з написом «Від ZeroGravity для йо*аної Русні!!!«

Олександр s1mple Костилєв вперше в історії пропустить офіційний турнір, його замінить гравець з NAVI Junior

Олександр s1mple Костилєв пропустить перший турнір другої половини сезону. Повідомляється, що гравця замінить лідер академічного складу NAVI Данило headtr1ck. Він вже прибув на буткемп команди, та зіграє за NAVI на BLAST Premier Fall Groups 2022.

NAVI з Dota 2 — історія зльоту та занепаду головної команди Східної Європи

Здавалося б на Мейджорі в Арлінгтоні завершилася чергова «Нова Ера» NAVI з Dota 2, проте, у відеоблозі після поразки, турнірний директор команди наголосив на тому, що «команда має великий потенціал» з чого стає зрозумілим, що не слід очікувати на зміни, агонія команди триватиме й надалі, а біль та страждання уболівальників, мабуть, будуть вічними.