Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр XBOCT Дашкевич зробив заяву в прямому ефірі російськомовної трансляції The International 11. Чемпіон першого TI та популярний ведучий наголосив, що в Україні йде війна і закликав всіх підтримати Україну.

Додам трохи від себе. На даний час в Україні триває війна. Я хотів сказати велике дякую захисникам та захисницям та всім тим, хто відкрито виступає проти війни. Підтримуйте інформаційно, підтримуйте Україну хто як може. Разом в нас все вийде. 

Цікаво, що поруч з українцем сиділи гравці Team Spirit — українець Mira та росіянин Collapse. Міра відреагував на спіч Хвоста кивками, а Колапс сидів з кам’яним обличчям. 

Чат трансляції відреагував дуже неоднозначно. Так, дуже багато людей почали писати про репорт та звільнення українського таланту, але не менше глядачів висловили респект та підтримку Хвоста. Візуально погляди в чаті російськомовної трансляції розділилися приблизно порівну. 

Посилання на відео.

Посилання на запис трансляції та момент, де XBOCT говорить про Україну.

Материалы по теме

Nvidia офіційно пішла з ринку Російської Федерації, що підтвердив фінансовий звіт компанії

Найбільший виробник відеокарт у світі компанія Nvidia остаточно пішла з Росії, це стало відомо з фінансового звіту компанії за третій квартал 2022 року. Nvidia працювала у РФ з 2003 року, а після початку російської агресії 24 лютого оголосила про наміри піти з ринку країни.

Blizzard прибрала можливість прив’язати мобільний номер до акаунту Battle.net для росіян. Це унеможливлює гру в деякі ігри Бліззард

Blizzard прибрала можливість прив’язки телефонного номера до акаунту Battle.net для російських користувачів. Це відбувається через введення міжнародних санкцій через розв’язану Росією війну в Україні.

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

NAVI, Maincast та Starladder запустили проект DropToSave для збору пожертв на підтримку України

Українські кіберспортивні організації NAVI, Maincast, Starladder та B8, а також ряд відомих кіберспортивних діячів повідомили про запуск проекту DropToSave, спрямованого на підтримку України.