Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Коллектив Николы NiKo Ковача не без проблем обыгрывает Team Spirit со счетом 2:1(Train – 7:16, Dust2 – 19:15, Nuke – 19:17), и занимают первое место в группе С DreamHack Masters Spring 2020.

Во время второй карты, при счете 14:14 у mir отключили свет, чуть позже, во время дополнительных раундов вылетел NiKo. Так как у Николая mir Битюка в конце второй карты появились технические проблемы, карту за него доиграл тренер, а на третью карту, в качестве замены взяли Дмитрий Dima Бандурка, который с 09.06.2016 по 26.02.2019 выступал за Team Spirit.

Турнир DreamHack Masters Spring 2020 в регионе «Европа-СНГ» проходит с 19 мая по 14 июня. Шестнадцать команд разыграют призовой фонд в размере 160 тысяч долларов США. Следить за ходом турнира в европейском регионе Вы можете в специальном репортаже у нас на сайте.

Материалы по теме

Team Spirit взяли в партнери російського букмекера, який платить сотні мільйонів податків, які йдуть на війну в Україні

Російський клуб Team Spirit змінив головного спонсора з неліцензійного російського букмекера 1xbet на російського букмекера, який не просто має ліцензію в Росії і платить збори і податки в російський бюджет, а і відкриває філіали в тимчасово окупованому Криму.

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

Два гравці Team Spirit пропустять BLAST, слот на який команда придбала нещодавно. Росіян не хочуть бачити в Європі

0

Двоє гравців російського клубу Team Spirit, який нещодавно став партнером BLAST і отримав право змагатися в цій франшизній лізі, не зможуть зіграти на першому для клубу турнірі після укладання угоди.