Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

29 июля в 12 часов по Киеву стартует матч между командами OG и VP.Prodigy во втором раунде нижней сетки OGA Dota PIT 2020 Season 2.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: «Украина всегда задавала ритм в киберспорте». Большое интервью с ceh9 о популярности, шоу-матче составов NAVI и кризисе украинского киберспорта.

Напомним, что в предыдущем раунде «сетки лузеров» VP.Prodigy победила Ninjas in Pyjamas со счетом 2:1. А команда OG опустилась в нижнюю сетку после поражения от Team Nigma со счётом 0:2

Турнир OGA Dota PIT 2020 Season 2 проходит 27–30 июля в онлайн-формате. Восемь коллективов разыгрывают призовой фонд в размере 170 тысяч долларов США. Следить за всеми результатами Вы можете в нашем репортаже.

 

Материалы по теме

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022

Команда OG в складі з українцем Артемом Yuragi Голубєвим виграла Stockholm Dota Major 2022.  До фіналу команда OG, яка нещодавно оновила склад, пройшла з нижньої сітки. Більшість робили ставку на перемогу команди TSM, яка вже вигравала в OG з рахунком 2-0 на цьому турнірі, але OG створила притаманну тільки їм магію.

TSM та OG зіграють в фіналі Stockholm Dota Major 2022. Інформація та пряма трансляція фіналу

0

Сьогодні у Стокгольмі відбудеться Grand Final Stockholm Dota Major 2022. У боротьбі за титул чемпіонів зустрінуться команди TSM та OG.

«Удачі всім, хто намагається отримати візу», — голова кіберспортивного клубу OG поскаржився на те, що у російських гравців команди складнощі з поїздкою на Мейджор

0

Голова кіберспортивного клубу OG JMR Luna розповів про складнощі з отриманням візи для учасників складу з Dota 2. У твіттері він заявив, що проблема не виникла тільки в саппорта з Норвегії Томмі Taiga Ле.

Команди OG та Outsiders знаходяться в одному кроці від вильоту з RMR. Росіяни QUAZAR першими вилетіли з RMR

0

Команди OG та Outsiders знаходяться в одному кроці від вильоту з RMR. Після трьох ігор в групі вони мають статистику 1-2 по матчах.