Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По итогам регулярного сезона GLL Season 2 для СНГ в тройку сильнейших попали Natus Vincere, Griffins и M19. Все три коллектива посетят LAN-финал турнира, где разыграют общий призовой фонд в размере $100,000.

pjcUqu6107U

Регулярный сезон Global Loot League Season 2 проходил в период с 22 мая по 4 июля. 48 коллективов сыграли по 12 матчей на Мирамаре и Эрангеле. В итоге сильнее остальных оказались Natus Vincere, Griffins и M19. Именно они будут представлять СНГ-регион на LAN-финале GLL Season 2.

Итоговая таблица:

DaBJF_4LGDI

LAN-финал Global Loot League Season 2 пройдёт с 10 по 12 августа. Команды из СНГ, Европы и Северной Америки сразятся за общий призовой фонд в размере $100,000. Подробная информация о месте проведения и формате появится до 9 июля.

Текущий список участников GLL Season 2:

  • Natus Vincere
  •  M19
  •  Griffins
  •  Ghost Gaming
  •  Team Dignitas
  •  Team Totality
  •  Wildcard Gaming
  •  SetToDestroyX
  •  Team Gates

Источник

Материалы по теме

На тлі скандалу щодо відношення NAVI до регіону СНД розбираємося, чи є чорно-жовті CIS-командою чи ні

В кіберспорті черговий скандал. Гравець Astralis Bubzkji у твіттері підняв тему скілу у так званому регіоні CIS і згадав NAVI, його виправив Ceh9, відмітивши, що українсько-російський склад не належить до СНД. s1mple також наголосив, що NAVI не команда CIS, водночас максимально проукраїнський блогер та аналітик Олександр Петрик зробив великий пост про те, що NAVI саме

NAVI влаштовують в києвському офісі спільний перегляд матчу для фанатів. Потрапити може кожен

0

NAVI запросили своїх українських уболівальників по VALORANT до себе в офіс на перегляд матчу команди проти Giants, гра відбудеться 29 березня. Раніше чорно-жовті вже влаштовували вотч-паті перегляду ігор команди, але чомусь зробили це в Польщі, за що піддалися критиці зі сторони ком’юніті.

NAVI знищили Spirit і вийшли у Play-off ESL Pro League S17

0

NAVI легко переграли Team Spirit у фіналі нижньої сітки Групи D ESL Pro League 17 і гарантували собі вихід у Play-off турніру. На першій карті дракони змогли показати конкурентну гру і програли з мінімальним відставанням 14-16, а от на другій карті гра проходила повністю під диктування NAVI.

NAVI перемогли Astralis у складному матчі нижньої сітки групи D на ESL Pro League 17

0

NAVI впоралися з Astralis і залишилися в нижній сітці групової стадії. Своєю чергою данський клуб вилетів в сітку останнього шансу і знаходиться в кроці від вибування з турніру.