Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

По итогам регулярного сезона GLL Season 2 для СНГ в тройку сильнейших попали Natus Vincere, Griffins и M19. Все три коллектива посетят LAN-финал турнира, где разыграют общий призовой фонд в размере $100,000.

pjcUqu6107U

Регулярный сезон Global Loot League Season 2 проходил в период с 22 мая по 4 июля. 48 коллективов сыграли по 12 матчей на Мирамаре и Эрангеле. В итоге сильнее остальных оказались Natus Vincere, Griffins и M19. Именно они будут представлять СНГ-регион на LAN-финале GLL Season 2.

Итоговая таблица:

DaBJF_4LGDI

LAN-финал Global Loot League Season 2 пройдёт с 10 по 12 августа. Команды из СНГ, Европы и Северной Америки сразятся за общий призовой фонд в размере $100,000. Подробная информация о месте проведения и формате появится до 9 июля.

Текущий список участников GLL Season 2:

  • Natus Vincere
  •  M19
  •  Griffins
  •  Ghost Gaming
  •  Team Dignitas
  •  Team Totality
  •  Wildcard Gaming
  •  SetToDestroyX
  •  Team Gates

Источник

Материалы по теме

Між молотом і ковадлом. Аналізуємо три сценарії майбутнього, яке може обрати для себе головна кіберспортивна команда України Natus Vincere

На початку війни NAVI на весь світ пообіцяли, що вирішать проблему росіян у складі клубу максимум відразу після Мейджору в Антверпені. Звісно, це було ще до багатотисячних втрат, до захоплення великих територій України, та до трагедії Бучі й Маріуполя, коли війна ще не сприймалася настільки трагічно, як зараз.

Замітаючи сліди. NAVI зафотошопила російськи прапори на спинах гравців на фотографії в своєму інстаграм з 1,2 мільйонами підписників

Український клуб Natus Vincere виклав у своєму інстаграмі з 1,2 мільйонами підписників фотографію з виходу команди на сцену у фіналі PGL Major Antwerp 2022. На фото добре видно гравців ззаду, коли вони йдуть через натовп вболівальників.

Сергія Starix Іщука кинув власник російської команди, яку він тренував. Колишня зірка NAVI на пенсію не збирається і шукає нову домівку

0

Колишня зірка NAVI Сергій Starix Іщук повідомив, що його команда Ave залишилася без фінансування і проект добігає кінця. Сам український гравець, а потім і тренер, не планує йти на пенсію, а буде шукати нову команду.

Кіберспортивний клуб BiG підписав жіночий склад, який вибив команду NAVI Javelins з кваліфікацій до ESL Impact League Season One в Далласі

0

Німецький кіберспортивний клуб BiG презентував свій перший жіночий склад з Counter-Strike. Ним стала команда, яка обіграла NAVI на шляху до поїздки на великий турнір в Далласі.