Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Олександр Петрик та Діана Федченко зробили перший в історії кіберспорту цілком українськомовний репортаж з великої міжнародної кіберспортивної події. Репортери Кацапського Інферно відвідали BLAST Premier Fall Final 2022 у Копенгагені.

З першого влогу ви дізнаєтесь не тільки про турнір, а і про Данію, місто, де проходить чемпіонат та побачите багато цікавого та несподіваного для українців. 

 

Читайте також: sdy на вихід? Аналізуємо, чи замінять NAVI Віктора Оруджева і якщо так, то на кого саме

Материалы по теме

Олександр Петрик та Woro2k проводять величезну лотерею для допомоги ЗСУ. Як взяти участь

Олександр Петрик разом з Woro2k запустив найбільшу за розмірами лотерею CS:GO скинів та топових девайсів! Це відмінний шанс взяти участь у допомозі ЗСУ та спробувати виграти круті призи.

Петрик відзвітував про позначку в 3 мільйона гривень, зібраних для ЗСУ

Олександр Петрик повідомив, що перетнув планку у 3 мільйони гривень зібраних для ЗСУ. Нагадаємо, що саме Петрик вигадав формат благодійних лотерей і впровадив їх у кіберспорті.

Олександр Петрик розкритикував турнір російського букмекера і участь у ньому зірок кіберспорту, які нещодавно підтримували Україну

Олександр Петрик також відреагував на анонс турніру від російського букмекера, та закликав своїх підписників приєднатися до треда у твітері і привернути увагу іноземних гравців до того, що вчора вони підтримували українців, беручи участь у благодійному турнірі від NAVI, а сьогодні грають у турнірі разом з росіянами за криваві російські гроші.

Олександр Петрик запустив першу у 2023 році лотерею на збір допомоги для ЗСУ. Долучайтеся, вигравайте призи та наближайте перемогу

Олександр Петрик оголосив першу у 2023 році благодійну лотерею для зборів грошей на допомогу ЗСУ. У 2022 році відомому кіберспортивному аналітику та ютуберу вдалося зібрати більш як 2 мільйони 900 тисяч гривень.