Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Як і на минулому Мейджорі Resolut1on не зміг допомогти BetBoom виграти турнір. В чаті української трансляції несеться спамом одне повідомлення: “Рома, привіт, це Буданов. Гарна робота, так тримати”!

Команда BetBoom з рахунком 1-2 програла Azure Ray і вилітає з Мейджору, де ще буквально сьогодні вночі була у півфіналі верхньої сітки. Вчинок Pure не просто залишив BB без призових і гарного місця, він залишив росіян від прямого запрошення на The International 2023. 

Після перемоги над Tundra команда забезпечила собі місце на TI за рейтингом DPC, але після скасування результатів, а потім програшу в нижній сітці, BB завершує турнір на 9-12 місці в кроці від балів DPC. 

Тепер росіянам доведеться грати відкриті відбіркові на головний турнір року! Неочікувана розв’язка дводенного трилеру, в якому ми на прикладі Pure побачили, що людська дурість просто не має меж, а на прикладі Resolut1on переконалися, що гроші не пахнуть.

Тішить, що команда російського помийного букмекера справедливо отримала на горіхи, хоча найкращим покаранням була б повна дискваліфікація на тривалий термін. 

Материалы по теме

Resolut1on повернувся до Європи і планує або грати в Dota 2, або… розводити лохів інфоциганством

0

Роман Resolut1on Фомінок повернувся до Європи з Балі і повідомив, що планує почати кар’єру… інфоцигана, або ж повернеться в Dota 2 в наступному сезоні, якщо будуть гідні пропозиції (ймовірно Роман очікує пропозиції від російських БК).

The International остаточно захопили російські БК. Визначилися всі учасники TI 2024

Визначилися всі учасники The International 2024. Нажаль Україна буде представлена на турнірі тільки перебіжчиками, які виступають за чисельні російські команди, а домінувати за кількістю, як і в попередній рік, будуть росіяни.

Падіння титанів. Легендарні клуби не змогли відібратися на The International, а NAVI Junior в двох кроках від мрії

0

Одразу два легендарних клуби не змогли пробитися через закриті кваліфікації Західної Європи на The International. В чвертьфіналах нижньої сітки тег, який двічи вигравав TI програв NAVI.Junior!

Степан Шульга назвав свій ТОР-3 найуспішніших в кіберспорті букмекерських компаній

Степан Шульга, відомий українцям, як головний ведучий українського кіберспорту і голова кіберспортивного напрямку Парі Матч, у своєму блозі на Linkedin поділився своїм баченням найуспішніших букмекерських контор, які зробили кіберспорт важливою частиною свого бізнесу.