Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Вперше в історії League of Legends Riot Games додає в гру нового чемпіона з аутизмом, звуть чемпіона Аврора. Аврора — це маг, за якого можна грати як на верхній, так і на середній лініях і вона має унікальний набір здібностей, який дозволяє їй танцювати та стрибати по полю бою, одночасно завдаючи серйозної шкоди за допомогою навичок, заснованих на її зв’язку з духами.

“Ми хотіли створити доступного чемпіона для гри в соло та внести різноманітність у склад чемпіонів Ліги через представлення аутизму”, – сказали в Riot.

Згідно з легендою Ліги, Аврора народилася в племені вастаян у Фрелйорді та має унікальну здатність бачити розрив між духовним і матеріальним світом. Проте підростаючи, їй було важко налагодити зв’язки з друзями та іншими співвітчизниками, через що вона знайшла друзів серед духів, яких могла бачити лише вона.

У своїх цитатах вона розповідає про водночас бачення духовної та матеріальної сфер і про те, як її робота допоможе іншим зрозуміти те, чого вони не бачать. Вона залишає своє село, щоб дослідити решту Фрелйорду, намагаючись дізнатися більше про царство духів, і в своїх пригодах вона зрештою зустрічає забутого напівбога, який стає її другом.

Очікується, що Аврора з’явиться в грі 17 липня.

 

Материалы по теме

Riot трансформують кіберспорт в LoL – запускають новий турнір, змінюють систему драфтів і об’єднують регіони

0

Riot вперше за багато років змінюють основи кіберспорту League of Legends. Основним нововведенням стане третій великий турнір протягом року і іноваційна система драфтів.

Український трейлер другого сезону Аркейн. Цей сезон стане завершальним

0

Нетфлікс виклав повноцінний тизер другого сезону Аркейн, з якого можна зрозуміти, що сюжет точитиметься навколо протистояння сестер Джинкс і Вай, також в серіалі з’явиться Варвік та деякі інші герої, яких не було в пілотному сезоні.

Riot відкрили реєстрацію на бета-тест консольної версії VALORANT

0

Riot оголосили, що 14 червня починають тестування VALORANT на консолях Xbox і PlayStation 5. Наразі відомо, що консольні гравці будуть грати лише між собою і не зможуть перетинатися з гравцями на ПК, однак при цьому у гравців буде один і той самий акаунт, на якому буде зберігатися весь прогрес незалежно від того, на якій платформі