Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Riot Games обьявила состав участников NA LCS по League of Legends. Анонс появился на официальном киберспортивном сайте игры.

b10e5125884d7c8eb10f5f9ffc684560_d97512d3750a6ceed40f67f2ccb7169f

Места в высшей лиге по League of Legends потеряли Team EnVyUs, Immortals, Phoenix1 и Team Dignitas. По информации ESPN командам выплатят компенсации в размере 12 000 000$.

Еще в мае Riot обьявили, что североамерикаская лига переходит на франшизную систему.  Доходы от соревнований будут равномерно распределяться между игроками, организациями и самой Riot.

Список участников NA LCS:

Team Liquid
Counter Logic Gaming
Team SoloMid
Cloud9
Fly Quest
Echo Fox
Golden Guardians
100 Thieves
Clutch Gaming
OpTiC Gaming

Материалы по теме

Команди, що брали участь у VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, розділять між собою 10 мільйонів доларів США окрім призових

Riot Games прозвітували, що заробили на колекції скинів і іншої косметики, присвяченій турніру VCT 2023: LOCK//IN São Paulo, феноменальні 20 мільйонів доларів США. Половину з цих грошей розділять між собою 32 команди, що брали участь у події.

В League of Legends анонсували нового чемпіона. Трейлер MILIO

0

Riot Games випустили трейлер нового чемпіона в League of Legends на ім’я MILIO. Дізнатися більше про його історію і те, як розробляли нового героя можна на офіційній сторінці. 

Riot Games разом з GRID Esports створюють портал даних Valorant Data Portal, якому немає аналогів у жанрі FPS

GRID Esports співпрацює з Riot Games над запуском Valorant Data Portal (VDP), нового сервісу, який буде збирати усі ігрові дані, потрібні гравцям.  Перша у своєму роді платформа для шутеру Riot скоро стане доступною, проте тільки для 30 команд-партнерів франшизних ліг Valorant Champions Tour (VCT).  League of Legends Esports використовує дуже схожий портал даних з 2021 року,

Хакери вимагають у Riot Games 10 мільйонів доларів США за викрадений код античіта і League of Legends

0

Стало відомо, скільки хакери вимагали від Riot Games за те, що вони не будуть оприлюднювати вихідний код LoL, який було днями вкрадено в результаті хакерської атаки.