Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Diablo Immortal, що вийшла на початку місяця, продовжує ставити як позитивні, так негативні рекорди. Єдине, що не робить гра, то це не залишає гравців байдужими.

На цей час Diablo Immortal стала найбільш завантажуваною у світі. За короткий термін хіт від Blizzard вийшов на перше місце у 40 країнах світу у розділі безплатних ігор. 

З іншого боку гравці помітили, що якщо на початку гри можна насолоджуватися процесом не витрачаючи реальні гроші на донати, то з часом грати безплатно стає надто складно. Це ставить під сумніви популярність гри у найближчому майбутньому.

Гравці вважають, що жадібність Бліззард просто не має меж. За підрахунками ком’юніті для максимального прокачування персонажа знадобиться сума у розмірі 110 тисяч доларів США. Тобто за ціну «безкоштовної гри» можна було б придбати приблизно 1800 платних ігор з середньою ціною 60 доларів. 

Завдяки такому підходу компанії-розробника, чудово зроблена гра зробила антирекорд по оцінках користувачів. Так на Metacritic Diablo Immortal оцінили у 0,5 бала, гірше за неї за всю історію Blizzard оцінювали лише Warcraft Classic: Burning Crusade Classic (у 0,4 бала). 

Читайте також про реакцію Сімпла на скандал з колишнім капітаном NAVI Кирилом Михайловим.

Материалы по теме

Blizzard показали трейлер нового танка Junker Queen, який з’явиться у новому потенційному хіті студії Overwatch 2

Blizzard опублікувала новий трейлер, який демонструє здібності майбутнього героя Overwatch 2 Junker Queen в дії.

Diablo Immortal за два тижні зібрала 8,5 мільйонів скачувань та 24 мільйони доларів прибутку. Левова частка припадає на ринок США

Рольова гра-екшн Diablo Immortal зуміла зібрати колосальні 24 мільйони доларів з понад 8,5 мільйонів завантажень з моменту її запуску по всьому світу і це при тому, що запуск гри у Китаї все ще відкладається. 

Overwatch 2 — повна інформація про нову гру, яка вийде 4 жовтня. Запис на бета-тестування

Стало відомо більше інформації про Overwatch 2. Не дивлячись на те, що перша частина командного шутеру від Blizzard не надто популярна в Україні, гра є досить помітною у світі кіберспорту завдяки потужній американській лізі, слоти в яку продаються за десятки мільйонів доларів.

Diablo 4 вийде у 2023 році на ПК та Xbox та матиме PvP мод. Дивіться свіжий ролик з геймплеєм гри у якості 4К

У мережі з’явилися два крутих трейлери Diablo 4, один з яких показує багато моментів вражаючого геймплею гри. Візуально гра виглядає майже готовою, а в кінці трейлера нам називають дату виходу гри — це 2023 рік. Поки відомо, що гра точно вийде на ПК та на Xbox. Чи вийре Діабло на PS5 залишається загадкою.