Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

У відповідях на запити гравців Riot розповіли про віддалені плани зняти серіал по всесвіту VALORANT, як це було зроблено минулого року по всесвіту League of Legends.

Тоді на Netflix вийшов суперпопулярний серіал Аркейн, якій викликав захват не тільки у фанатів гри, а й у більш широкої аудиторії, став хітом стрімінгової платформи та отримав кучу премій кінематографа.

«Аркейн» і справді видатний серіал! Звичайно, ми теж мріємо коли-небудь випустити подібний проект по всесвіту VALORANT — але наші колеги з команди LoL встановили дуже високу планку!

Ми з самого початку планували створити великий всесвіт з опрацьованими персонажами, щоб у його рамках можна було вигадувати нові цікаві проекти, включаючи преміальний розважальний контент.

Але… не чекайте чогось подібного найближчим часом. Зараз для нас найважливіша сама гра. Нам потрібно зробити ще дуже багато, щоб світ VALORANT розвивався і надалі.

— Девід Ноттінгем, творчий директор

Раніше ми писали, що Riot відмовилися від ідеї запровадити у VALORANT повтори гри, на які так чекали професійні гравці.

Материалы по теме

У Valorant виявили помилку, завдяки якій тренер міг бачити суперників на мінікарті. На вирішення проблеми Riot знадобилося 48 годин

0

У Valorant несподівано виявився тренерський баг, майже як в CS:GO, але трохи інший. Річ у тому, що тренери на обсервері періодично могли бачити розташування суперників у вигляді невеликих точок на мінікарті.

Іван Johnta Шевцов заснував українське ком’юніті Valorant у Discord. Відомий тренер просуває цілу філософію того, як має розвиватися український валорант

Відомий тренер з CS:GO та Valorant Іван Johnta Шевцов презентував старт розвитку української спільноти у Valorant. Для об’єднання ком’юніті легендарний кіберспортивний діяч створив діскорд-сервер, де можна буде спілкуватися, шукати команду чи тіммейтів та багато іншого.

Riot будуть аналізувати голосовий чат у Valorant. Головна мета зробити гру ще більш інклюзивною та менш токсичною

Riot повідомили, що незабаром почнуть записувати та аналізувати голосовий чат у Valorant. Це зроблять для того, щоб контролювати токсичних гравців.

s1mple грає у рейтинговий Valorant лише на одному герої. Riot зробили ідеального агента, про якого снайперам у CS:GO можна тільки мріяти

0

Олександр s1mple Костилєв грає рейтингові ігри у Valorant тільки на одному агенті. Нещодавно на стрімі він показав історію своїх рейтингових ігор і так, він грає на, мабіть кращому агенті для гри на ролі AWP, мова йде про Чамбера.