Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На вчерашнем подкасте от портала hltv, главный редактор сайта рассказал некие подробности перехода Робина «ropz» Кольна в FaZe Clan!

Первое о чем рассказал Милан «striker» Швейда, что Для Ropz было безумное предложение от Team Liquid, но он отказался:

Когда у тебя есть такие варианты как: Vitality, G2, FaZe Clan, зачем ты должен улетать в Северную Америку? Да, может быть чисто ради денег, ведь зарплаты там выше. Но Робин отказался, хотя с таким предложением он бы получал на ровне с самым лучшим игроков мира.

Дальше Милан затронул тему зарплаты в FaZe Clan:

Сейчас в FaZe Clan Робин будет получать меньше, чем он получал в mousesports.

Напомним, что еще 3 января стало известно о переходе ropz в FaZe Clan. В составе команды он заменил шведского ветерана Олоф olofmeister Кайбьерил!

Материалы по теме

FaZe Clan стала публічною компанією, її акції можна придбати на біржі, проте вони сильно впали у ціні з початку торгів

Кіберспортивний клуб FaZe Clan офіційно став публічною компанією, акції якої торгуються на біржі Nasdaq. Повідомляється, що початкові акціонери будуть володіти 68% акцій, інша частина поступила у продаж.

Двократний чемпіон The International підтвердив, що тренує колишніх конкурентів

Двократний переможець The International, який пішов на ігрову пенсію, підтвердив, що він став тренером Team Liquid. DreamLeague взяла інтерв’ю у JerAx після серії Team Liquid проти OG 13 липня. Під час інтерв’ю JerAx пояснив, як він тренував Liquid останнім часом.

Team Spirit на вольових перемогли Team Liquid в першому турі IEM Cologne 2022

Team Spirit змогли виграти у непростому матчі у Team Liquid в першому турі IEM Cologne 2022. Російська команда «в хлам» програла даст, потім так само без шансів виграла на оверпасі, а от на Ancient сталися справжні гойданки.

FaZe звільнили гравця через расистські висловлювання. Судячи з усього його кар’єру в якості професіонала закінчено

FaZe Clan вигнали професійного гравця зі свого складу з Fortnite за расистські висловлювання на стрімі. Під час гри гравець з ніком Cented сказав слово ні..р у груповому чаті. При чому це слово профі використав в якості привітання, скоріше за все він вирішив пошуткувати, але це обурило інших гравців.