Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На вчерашнем подкасте от портала hltv, главный редактор сайта рассказал некие подробности перехода Робина “ropz” Кольна в FaZe Clan!

Первое о чем рассказал Милан “striker” Швейда, что Для Ropz было безумное предложение от Team Liquid, но он отказался:

Когда у тебя есть такие варианты как: Vitality, G2, FaZe Clan, зачем ты должен улетать в Северную Америку? Да, может быть чисто ради денег, ведь зарплаты там выше. Но Робин отказался, хотя с таким предложением он бы получал на ровне с самым лучшим игроков мира.

Дальше Милан затронул тему зарплаты в FaZe Clan:

Сейчас в FaZe Clan Робин будет получать меньше, чем он получал в mousesports.

Напомним, что еще 3 января стало известно о переходе ropz в FaZe Clan. В составе команды он заменил шведского ветерана Олоф olofmeister Кайбьерил!

Материалы по теме

Директор FaZe Clan звільнив 110 співробітників з 140 і планує розірвати угоди з творцями контенту і ще більше скоротити команду

Повернувшись до керування FaZe Clan його засновник Бенкс повідомив, що звільнив іі залишив лише 30, але в майбутньому планує взагалі залишити лише 10 співробітників!

Робін ropz Кул у 2023 році заробив понад мільйон доларів

0

Дописувач Редіт опублікував пост про доходи професійного гравця в CS ropz. Це стало можливим завдяки тому, що звіти про доходи компаній і осіб відкриті для загалу в Естонії, що робить абсолютно прозорим фінансовий стан громадян країни. В минулому році цей же автор також публікував статтю про доходи ropz, яку поширили навіть в друкованих ЗМІ.

FaZe Clan остаточно продали GameSquare за ціну в десятки разів меншу, ніж компанія оцінювалася в момент виходу на біржу

Акціонери FaZe Clan на зборах схвалили злиття клубу з холдингом GameSquare. Після ухвали GameSquare отримає 45% акцій, яки оцінюються в 16 мільйонів доларів США.

20 НАЙКРАЩИХ ГРАВЦІВ 2023 РОКУ: ROPZ – №3

0

Вражаюча статистика на найбільших турнірах проти суперників елітного рівня принесла естонцю третє місце в рейтингу  20-ти найкращих гравців 2023 року за версією HLTV.