Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російська команда 9Pandas пропустить перший мейджор з CS2 через проблеми з візами у двох гравців. Попри всі зусилля росіян до Копенгагена змогли дістатися тільки троє з гравців основи і організатори прийняли рішення замінити Панд на GamerLegion, яких вони вибили у фіналі турніру останнього шансу на RMR.

Фіаско росіян стало справжнім ударом для Дениса seized Костіна, який мав повернутися на професійну сцену вищого рівня через шість років спроб після його звільнення з NAVI. 

Натомість замість команди з країни-терориста в турнірі братиме участь справді легенда Snax, що порадує не тільки українських уболівальників. PGL вже замінили наклейки Панд на наклейки GL, тож вирогідно, що команда з країни-терориста не лише не гратиме на турнірі, а і залишиться без грошей за стікери.

 

Проблеми росіян викликали очікувану позитивну реакцію українців, але ця реакція, нажаль, не знайшла підтримки на заході. Велика кількість іноземних впливовців CS висловили свої співчуття росіянам, серед них був і друг України британський ведучий Джеймс Бенкс, який дивним чином суміщає в собі любов до України і емпатію до росіян.  

Материалы по теме

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.

Українська команда ноунеймів розриває лан в Парижі, на якому грають зірки світового рівня

0

Українська команда Team Next Level увійшла в шість найкращих команд на регулярному клубному турнірі La Coupe 5, який проходить цими днями в Парижі.