Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В Росії вигадали, як “легалізувати” нелегальне використання комп’ютерних ігор для проведення кіберспортивних змагань, проблема стосується популярних у світі кіберспортивних дисциплін, які росіяни хочуть використовувати, але не можуть отримати на це ліцензію.Загально відомо, що всі розробники ігор для проведення великих змагань вимагають купувати чи отримувати у них ліцензію, інакше проведення змагання, розіграш призового фонду, продаж білетів і тим більше ставки на подію будуть вважатися незаконними і розробник може подати на організаторів до суду. 

Більш того в Росії бояться, що порушення ліцензійної угоди може обернутися санкціями щодо російських кіберспортсменів на міжнародних змаганнях. Про це пише видання “Комерсант”.

Російські ЗМІ пишуть про те, що правовласники «ігнорують звернення російських організацій для укладання ліцензійних договорів щодо використання їх ігор у спортивних цілях». 

Найбільшим великим турніром, яким опікується безпосередньо Путін є Ігри Майбутнього, які мають відбутися у лютому 2024 року в Казані і їх організатори не можуть купити ліцензію, бо розробники ігор їх просто ігнорують! Серед дисциплін мають бути присутні і Dota 2 та CS2, де у російських кіберспортсменів традиційно дуже сильні позиції.

Не маючи можливості отримати дозвіл від Valve, в Росії вирішили створити якусь незрозумілу структуру “Єдиний агрегатор винагород за вільне використання творів”, куди організатори турнірів будуть перераховувати якісь незрозумілі ліцензійні відрахування, суму яких невідомо як визначатимуть і які будуть накопичуватися у фонді і чекати, поки їх не запросить правовласник гри.

Якщо правовласник не попросить ці гроші протягом трьох років, то буде вважатися, що він від них відмовився і ці гроші спрямують у Федерацію комп’ютерного спорту Росії та на розвиток російських комп’ютерних ігор. 

Ймовірно вам ця схема здається чимось сюрреалістичним, проте про неї цілком серйозно пишуть провідні російські ЗМІ. 

Материалы по теме

Монгольські команди виграли три з чотирьох перших місць на Чемпіонаті Світу з PUBG Mobile. Підсумки турніру

Монгольські команди повністю домінували на PUBG Mobile Global Championship 2023, фінальна частина якого відбулася в Стамбулі. 50 команд з усього світу боролися за престижний титул і три мільйони доларів США, проте саме гравці з Монголії увезли в безкрайні степи основну частку призового фонду.

Nigma Galaxy розгромили NAVI Javelins в фіналі ESL Impact League Season 4. Турнір дивилося в 10 раз менше людей, ніж рівнозначний чемпіонат з VALORANT

0

Nigma Galaxy стала переможцем ESL Impact League Season 4 Finals, у фіналі російська команда розгромила польський склад NAVI Javelins.

Відбулася церемонія The Game Awards 2023. В усіх п’яти кіберспортивних номінаціях перемогли ігри Riot Games

Відбулося церемонія нагородження премією The Game Awards 2023. Церемонія проводилася вже в десятий раз, на відміну від Esports Ewards дана премія охоплює не тільки кіберспорт, а насамперед ігрову індустрію, проте включає в себе і кілька кіберспортивних номінацій.x

Дати і локації турнірів RMR на PGL CS2 COPENHAGEN MAJOR 2024. Посилання на відкриті кваліфікації

PGL оголосила місця і дати RMR турнірів, через які можна буде потрапити на перший в історії Мейджор з CS2, який відбудеться в Копенгагені з 17 по 31 березня 2024 року.