Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Здається росіяни реально з’їхали з глузду. Стікери декількох російських гравців вийшли з явно виділеним символом «Z», що виглядає відвертим знущанням в обставинах, що склалися.Особливі питання викликає стікер Shiro, в якого букви Z навіть немає у ніку, він її приписав просто по приколу заради хайпу.

«Тему не могли не помітити відомі діяки CS:GO України. Пости обурення зробили Іван Шевцов, Олександр Петрик та інші. 

Рішення виділити Z або взяти схожий елемент у стікер – виглядає м’яко кажучи дуже дивно.
Адже можна було уникнути акценту на сучасну свастику.

Дуже шкода, що люди не усвідомлюють, що цей символ означає вбивства беззбройних, ґвалтування матерів на очах дітей та інші страхи.

Уявіть, що вам сниться сон. Ви знаходитесь у себе вдома, мати на кухні, ви граєте в КСік.
Раптом у будинок вламуються військові, кладуть вас на підлогу. Мати починають ґвалтувати у вас на очах. Після вбивають кулею в потилицю.

Для когось це було в реалі, а ви пишете своє Z» — прокоментував ситуацію Іван Шевцов.

«Ще один стікер, який буде бестселлером серед російських школярів )))))» — відмітив Олександр Петрик


Коментар Gameinside: Відверто ми не віримо, що російські гравці могли не розуміти, як будуть сприйматися їхні стікери з огляду на війну в Україні та ті жахи, що творить російська армія під символом «Z». 

Тут є лише два варіанти: Перший — Гравці абсолютно тупі, повністю відбиті та зовсім не мають мізок, але в таке складно повірити. 

Другий — Гравці відверто підтримують вбивства Українців, вони навпаки хочуть хайпонути на Z-свастиці та заробити більше грошей. В такому випадку постає питання, що вони роблять на світовому турнірі серед світової спільноти? Чому фашистська країна, яка вбиває мирних українців все ще не відсторонена від міжнародних змагань? 

Материалы по теме

BLAST анонсували фінал сезону на острові Яс в Абу-Дабі. Вісім команд розіграють 1 мільйон доларів США

Вісім найкращих команд світу з Counter-Strike зустрінуться в Абу-Дабі в грудні на найбільшій події року BLAST Premier. Щорічний турнір, що проводиться в партнерстві з ADGaming, відбудеться на Etihad Arena на острові Яс перед живою аудиторією. Цього року турнір пройде з 14 по 18 грудня.

Сходження нової зірки! Українець привів свою команду до перемоги над Fnatic у фіналі за 75 тисяч доларів

В Україні тепер вже офіційно з’явилася нова зірка CS:GO. Якщо раніше навколо Woro2k лише точилися розмови та розглядалися перспективи, сьогодні він на ділі довів, що може стати в один рядок з найкращими гравцями світу.

Відразу три українські команди з CS:GO вийшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2

0

Відразу три українські команди пройшли у Play-off турніру Esport Tour 2022 Series 2. EC Kyiv, B8 та Iron Branch вийшли зі своїх груп у ТОР-8 міжнародного турніру з призовим фондом  5 тисяч доларів США.

Українська кіберспортивна академія The Champions відновила свою роботу

Відновили свою роботу наші друзі українська кіберспортивна академія The Champions. Це єдина в Україні академія кіберспорту з професійним підходом, де організацією та навчанням займаються справжні професіонали.