Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російські хакери викрали десятки гігабайт інформації щодо гри S.T.A.L.K.E.R. 2 і поставили розробнику гри компанії GSC Games World ультиматум.

Власник російського пабліка у VK на ім’я Nick Frost вимагає розробників змінити політику щодо росіян та білорусів і дав на роздуми час до 15 березня. Для підтвердження намірів злочинець виклав чимало скріншотів з гри, які не з’являлися до цього часу. Також він пообіцяв оприлюднити всю сюжетну лінію гри та багато іншого, якщо розробники не підуть на його умови.

Шантажист вимагає наступні речі: 

1) Передумати, переосмислити своє ставлення до гравців з Білорусі та Росії, вибачитися за негідне ставлення до простих гравців із цих країн;
2) Пропонує розбанити профіль NF Star у офіційному дискорді гри – ви його забанили нізащо, через що йому довелося припинити стримуватися;
3) Окремим питанням йде повернення ру-локалізації. Фанати на неї чекають від офіційної компанії. Шантажист вважає, що не треба через політику псувати людям гру.

У відповідь на шантаж GSC GamesWorld випустила звернення в офіційному твіттері, де повідомила, що не піде на умови шантажиста, не змінить свою політику і закликала всіх не дивитися на зливи та зачекати на вихід повноцінної гри.

Після відповіді російський шантажист злив у мережу ще більше унікального контенту довгоочікуваної гри. 

Читайте також: Рік тому українські кібердіячі зробили спільне звернення, намагаючись зупинити війну. Розповідаємо, як трансформувалася їх позиція протягом

Материалы по теме

Шантажист з Росії виклав в мережу 15 Гб даних S.T.A.L.K.E.R. 2

0

Шантажист, який викрав архіви гри S.T.A.L.K.E.R. 2, після провалу спроби шантажу виклав 15 Гб інформації з гри в мережу. Повідомляється, що в архівах можна знайти карту ігрового світу з локаціями, інформацію про DLC, опис різних сюжетних предметів, різноманітну документацію, артбуки, концепти та багато іншого.

Анонсовано настільну гру за мотивами культової комп’ютерної гри S.T.A.L.K.E.R.

0

Польська компанія Awaken Realms разом з GSC GameWorld видасть настільну гру за мотивами культової комп’ютерної гри S.T.A.L.K.E.R.

GSC Game World показали геймплейний ролик S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля з назвою «Іди до Мене»

Українська компанія GSC Game World опублікувала офіційний геймплейний трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля — Іди до Мене. В трейлері можна побачити багато ігрових моментів і оцінити графіку українського мегахіта, на який чекає весь світ.