Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Черговий скандал про співпрацю українців з росіянами. Хоча в CS:GO ситуація дещо краща, ніж в Dota 2, все ще купа українців вважає абсолютно нормальним грати в одній команді з росіянами. В цікаву ситуацію потрапила команда колишнього випускника академії NAVI гравця з нікнеймом fear.

Його команда The Witches, у складі якої було три росіянина та два українця, відмовилася грати на HLTV під російським прапором, який сайт автоматично ставить командам за більшістю представників однієї країни в складі. 

Капітан команди навіть спробував приміряти на себе біле пальто патріота, зробивши гучну заяву в телеграм російською мовою (ми переклали). 

Ми написали HLTV на тему зміни прапора. Є кілька варіантів подій

1) Знімаємось із кваліфікації

2) Робимо заміну Жені на n0tineki (вчора він не зміг з особистих причин)

3) Зміна прапора

У моїй країні йде війна, у мене була купа можливостей виступати у сильних, всім знайомих вам РУ колективах. Звісно, робити я цього не став. І зараз виступати під прапором Росії я не збираюся!

В результаті ситуація вирішилася дуже дивним чином. Один з гравців команди, який зараз знаходиться в тимчасово окупованому Криму, змінив російський прапор на український, таким чином “українців” в команді стала більшість і команда виступала на турнірі під українським прапором. 

Парадокс ситуації в тому, що за інформацією ряду джерел росіянин Даніїл Sdaim Тупов, який змінив прапор на український, насправді народився у Санкт-Петербурзі. Дуже сумнівно, що він справді має громадянство України.

Команда не змогла перемогти NEXUS і вилетіла з кваліфікацій на ESL Challenger Katowice 2023

Читайте також: Не потрібен ні росіянам ні українцям. Starix звільнили з посади тренера російської команди Aurora

Материалы по теме

PassionUA підписали вихованця NAVI – Радіона fear Смика, який веде школу CS на російському сайті і в січні створив команду з росіян

Клуб Олександра Зінченко PassionUA повідомив про зміну капітана. На лаву запасних сів marat2k, а новим капітаном несподівано став вихованець академії NAVI і великий любитель росіян Радіон fear Смик.

Вихованець NAVI українець Радіон fear Смик зібрав новий склад з основою із російських гравців

0

Колишній гравець NAVI Junior українець Радіон fear Смик після провалу його команди на кваліфікаціях на RMR до Мейджора в Копенгагені швидко перефарбувався в колаборанти, зібравши новий склад, який складається переважно з росіян.

Им нужно дать шанс! Шестерка самых “вкусных” свободных агентов по Dota 2 в этом межсезонье

Конец года – это время решафлов. Каждый год после самого крупного турнира по CS:GO и Dota 2 начинают происходить перемены в командах. Кто-то один становиться свободным агентом, а кто-то делает дизбанд всей команды. Сегодня мы поговорим о самых известных и потенциально сильных свободных агентов в дисциплине Dota 2.