Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Роскомнагляд заблокував сайт нового S.T.A.L.K.E.R. Як завжди підставою стало порушення закону про «фейки».

Наприкінці березня Роскомнагляд на вимогу Генпрокуратури обмежив доступ до сайту розробників гри. Українська студія GSC Game World розмістила на головній сторінці рекламу збору коштів на допомогу Збройним Cилам України.

Також GSC GameWorld зібрали на розпродажу своїх ігор $800 000 для допомоги ЗСУ і заборонили продаж своєї гри на території РФ та БР.

Материалы по теме

Розробники S.T.A.L.K.E.R.2 видалили з гри російськомовну озвучку, а також показали ролик про те, як вони працюють та воюють під час війни в Україні

Розробник S.T.A.L.K.E.R.2 українська компанія GSC Game World показала відео про те, як студія та працівники відчули початок війни, як вони переїжджали за кордон, як продовжують працювати в Україні, а також, як багато хто зі співробітників пішов до лав ЗСУ захищати рідну країну.

Вихід другої частини культової гри S.T.A.L.K.E.R. офіційно перенесено на 2023 рік

Вихід другої частини культової гри S.T.A.L.K.E.R. офіційно перенесено на 2023 рік. Вперше інформація про перенесення з’явилася на презентації Xbox та Bethesda, де на слайді було показано, що гра вийде у 2023 році. Відзначимо, що відразу після цього у GSC Game World спростували перенесення.

GSC Game World зібрали 800 000 доларів на потреби ЗСУ завдяки благодійному розпродажу своїх ігор

Розробники української культової гри STALKER компанія GSC Game World повідомили про завершення благодійного розпродажу, на якому вони збирали кошти для українського фонду «Повернись живим». З 4 по 11 квітня вдалося зібрати $800 000. Благодійний розпродаж ігор GSC Game World завершено. Разом з вами нам вдалося зібрати понад 800 000 доларів США. Дякую! Після сплати податків