Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Іван Johnta Шевцов у форматі відео розібрав ключові моменти вирішальної карти VALORANT Masters Copenhagen, де команда FPX змогла зупинити Paper Rex, перевернути та виграти гру.

Всім, кому цікавий Валорант, рекомендується до перегляду. 

 

Читайте також про порівняння VALORANT та CS:GO. Яка гра стане номером один у найближчі роки?

Материалы по теме

fnatic перемогли на VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір обійшов за переглядами Thunderpick World Championship

Перемогою fnatic завершився досить великий міжнародний турнір з VALORANT Red Bull Home Ground #4. Турнір був цікавий для нашої аудиторії тим, що в ньому брала участь велика кількість топових команд, а також японська команда FENNEL, яку тренує український спеціаліст Іван Johnta Шевцов.

Іван Johnta Шевцов закликав об’єднатися всі кіберспортивні організації і діячів України, щоб заборонити росіянам та білорусам грати під своїми прапорами

Відомий український тренер з VALORANT Іван Johnta Шевцов закликав українських діячів і організації об’єднатися для того, щоб змусити організаторів турнірів по всьому світу заборонити росіянам та білорусам представляти свої країни на міжнародних змаганнях та грати під своїми прапорами.

Іван Johnta Шевцов повідомив, що українці, які грають з росіянами, не зможуть брати участь в українських турнірах з VALORANT

0

Іван Johnta Шевцов опублікував звернення до українських гравців у VALORANT. Головний рушій Валоранту в Україні повідомив, що українців, які продовжують грати з росіянами в одному складі, не будуть допускати до будь-яких активностей українського валорант-ком’юніті.

Іван Johnta Шевцов анонсував регулярну українську онлайн-лігу з VALORANT

Іван Johnta Шевцов анонсував регулярну онлайн-лігу з VALORANT для українців. Кожні два тижні в лізі буде розігруватися 10 тисяч гривень, а всі професійні та напівпрофесійні гравці матимуть можливість регулярно тренуватися, отримувати та ділитися досвідом в українському нетоксичному середовищі і разом будувати український VALORANT.