Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Зірка студії RuHUB Дар’я Eiritel Морозова пішла з найбільшої російської студії. Цей вчинок чекали давно, бо саме Eiritel зайняла активну антивоєнну позицію після початку війни в Україні.

Відома ведуча та коментаторка The International ходила на антивоєнні мітинги та навіть збирала на свої стрімах кошти на допомогу постраждалим від війни українцям. 

«Більше не є частиною студії RuHub» — прокоментувала подію Eiritel 

Пізніше студія RuHUB теж прокоментувала ситуацію

Даша, дякую за роботу та яскраві незабутні трансляції! Ми завжди будемо раді бачити Eiritel на майбутніх ефірах як гостя. Бажаємо успіхів у подальших проектах!

Нагадаємо, що раніше Рухаб залишили ще чотири таланти. Хоча про це і не кажуть офіційно, але, як і Eiritel, вони не підтримали політику керівництва Росії та студії, яка входить до пропутінського холдингу ESForce.


Коментар Gameinside: Російський киберспорт руйнується на очах попри заяви депутатів та ведучих менеджерів російських кіберспортивних команд та офіційних осіб Федерації кіберспорту Росії. 

Кожного дня ми чуємо, як розпускають якийсь склад, або хтось звільняється зі студії. З такими темпами до кінця сезону від російського кіберспорту залишаться лише спогади. Все, на що були витрачені роки і сотні мільйонів доларів зникає на очах через політику старих ідіотів, які захопили владу в Росії.

Материалы по теме

Yekindar не зможе стати постійним гравцем Liquid. Детальний опис чому саме

Через санкції США введені через війну в Україні Yekindar не зможе приєднатися до Liquid у якості постійного гравця, навіть якщо дуже забажає, про це повідомив портал Dust2.

«Не хочу, щоб NAVI називали себе українським клубом, поки за них грають росіяни» — Олександр Петрик дав відверте інтерв’ю українському спортивному порталу

Аналітик, коментатор та блогер CS:GO Олександр Петрик дав дуже велике, розгорнуте та відверте інтерв’ю українському спортивному порталу Tribuna.com Окрім стандартних тем мова зайшла і на такі складні та важливі теми, як то перехід на українську мову, створення українськомовного контенту, неприйнятну позицію NAVI щодо росіян у своїх складах, та незрозумілі висловлювання найкращого гравця світу Олександра s1mple

Менше місяця залишилося до мементу, коли всі сайти в Україні мають зробити українську основною мовою на території нашої держави

16 липня в Україні має набрати чинності частина друга та шоста статті 27 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”. Це означає, що сайти, блоги, сторінки в соцмережах та інше, що належить українським компаніям, має мати в першу чергу українську версію, яка завантажується за замовчуванням для користувачів з України.

Мегазірка футболу Андрій Шевченко запустив «Спортивний фронт», де буде боротися з будь якою присутністю росіян у спорті

Колишній головний тренер збірної України та справжня легенда футболу Андрій Шевченко разом із 1+1 media запустив проект «Спортивний фронт».