Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Про-игроки и различные медийные личности киберспортивного сообщества дают ответ на вопрос, кто лучший снайпер за всю историю CS:GO?

Бывший тиммейт s1mple по Team Liquid Джонатан EliGe Яблоновски назвал украинского игрока, лучшим снайпером мира:

s1mple — сейчас лучший снайпер мира. По моему мнению, он сейчас находится совсем на другом уровне, чем остальные снайперы. Он приносит там импакт, где от него этого не ждут.

GuardiaN:

Я скажу, что лучший снайпер в истории — Fallen. То, как он управляет командой во время игры, и одновременно играет с AWP — это просто невероятно.

Ричард Льюис неожиданно назвал лучшим снайпером:

Я скажу, что kennys версии 2015 года.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Документальный фильм про состав NAVI по CS:GO стал доступен для жителей Украины

В прошлом выпуске про-игроки и различные медийные личности киберспортивного сообщества давали ответ на вопрос, кто лучше — Stewie2k или tarik на данный момент в CS:GO?

Материалы по теме

Останні три сезони Apex Legends зростає швидкими темпами. Electronic Arts повідомила акціонерів про надприбутки

Electronic Arts повідомила про високі прибутки завдяки основним локомотивам — Apex Legends та FIFA. Під час розмови про прибутки Кріс Су, який є фінансовим директором EA, повідомив інвесторів, що Apex продовжує приносити приголомшливі прибутки. Су підтвердив, що загальний прибуток від гри перевищив позначку у 2 мільярди доларів, таку цифру гра зробила за три роки існування.

HLTV.org назвав п’ять самих легендарних зірок Мейджорів. Вони не пропустили жодного турніру

0

HLTV.org опублікували цікаву графіку з гравцями, для яких Мейджор в Антверпені стане рекордним 17-м в кар’єрі. Таких лише п’ять в історії, але тільки троє з п’ятірки заявлені в основному складі. dupreeh, xyp9x та shox точно зіграють на турнірі, а от device та olofmeister скоріше за все залишаться на лавці запасних.

Професійні гравці в Apex Legends розкритикували EA за погані ПК, надані на турнірі з призовим фондом в 1 мільйон доларів ALGS Stockholm LAN

Професіональні гравці Apex Legends висловили своє розчарування в соціальних мережах сьогодні вдень після того, як їм повідомили, що високоякісні комп’ютери, призначені для ігор на стокгольмському лані з призовим в 1 мільйон доларів США, який пройде в ці вихідні, не прибудуть вчасно до турніру.

Часто маю труднощі з підбором слів — shox розповів про проблеми адаптації в Team Liquid

0

shox розповів про те, як відбувається процес його адаптації в Team Liquid: