Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

В последнее время звезда Natus Vincere показывает спад по статистике на FaceIt Pro League как по винрейту, так и по статистике. Примечательно, что 22 апреля игрок сыграл 4 матча на FPL и все проиграл.

Статистика последних матчей игрока:

Как видите, из 10 последних матчей Александр выиграл лишь 3, при этом в одном из них эффективность его игры была низкой — 0.71 рейтинг, соотношение убийств к смертям 15/23. Рейтинг в остальных играх просто отвратительный, а в одном из матчей у Саши статистика скатилась до рейтинга в 0.52.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: dev1ce: «Ощущение, будто NiP на пять шагов впереди Astralis в плане тренировочного процесса»

С чем связан данный спад — неизвестно, но подобная статистика у Александра была лишь в 2015 году, когда игрок только начал играть на FPL. Возможно, s1mple сейчас уделяет больше времени командным тренировкам, нежели индивидуальным.

Материалы по теме

«Не хочу, щоб NAVI називали себе українським клубом, поки за них грають росіяни» — Олександр Петрик дав відверте інтерв’ю українському спортивному порталу

Аналітик, коментатор та блогер CS:GO Олександр Петрик дав дуже велике, розгорнуте та відверте інтерв’ю українському спортивному порталу Tribuna.com Окрім стандартних тем мова зайшла і на такі складні та важливі теми, як то перехід на українську мову, створення українськомовного контенту, неприйнятну позицію NAVI щодо росіян у своїх складах, та незрозумілі висловлювання найкращого гравця світу Олександра s1mple

NAVI розгромили Vitality та стали переможцями BLAST Premier Spring Final 2022. Першим кубок турніру підняв над головою Віктор sdy Оруджев

NAVI, як і прогнозувалося більшістю аналітиків, буквально знищили Vitality у фіналі BLAST Premier Spring Final 2022. На першій карті, якою був mirage, народжені перемагати домінували від початку і до кінця. Vitality не мали жодного шансу і закінчили матч з 8 раундами в активі.

Матч дня — NAVI зіграють проти Vitality у Гранд Фіналі BLAST Premier Spring Final 2022 з призовим фондом $425 000. Пряма трансляція

У головному матчі цих вихідних NAVI зіграють проти Vitality за трофей BLAST Premier Spring Final 2022. Обидві команди подолали не простий шлях, перебуваючи в одному кроці від вильоту з групової стадії турніру. У півфіналах обидва клуби змогли поквитатися зі своїми кривдниками та довести, що саме вони гідні грати у фіналі.

NAVI знищили лідерів світового рейтингу з заміняючим українським гравцем та встановили ряд рекордів

NAVI надзвичайно легко розправилися з першим номером світового рейтингу з CS:GO, викинувши FaZe з весняного фіналу BLAST. Команда показала абсолютно неочікуваний результат та встановила ряд рекордів.