Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стало известно сколько российская киберспортивная организация Trident Clan еще не выплатила бывшему составу по CS:GO. Об этом сообщил портал Dexerto.com.

8 сентября 2021 года российский киберспортсмен публично обвинил Trident Clan в невыплате зарплат и призовых. В этот же день стафф клуба дали комментарий в котором признали наличие долгов перед игроками. Они так же пообещали закрыть это инцидент в ближайшие дни.

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: Valve скрытно изменила физику смерти агентов в CS:GO — ВИДЕО

По словам Дениса Костина, долг организации перед ним составляет около $7.000 (примерно 190 тыс. грн.). Во время игры в Trident Clan seized постоянно находился на связи с директором клуба Русланом Бибулатовым, который постоянно обещал перевести зарплату в кратчайший срок.

Напомним, что команда Trident Clan по CS:GO в главе с seized играли с января по сентябрь 2021 года. За все время коллектив не смог выиграть ни одного турнира, а также отобраться ни на один чемпионат серии RMR.

Материалы по теме

CSGO10: СПАДКОЄМЕЦЬ ФРАНШИЗИ COUNTER-STRIKE (2012) — Переклад першого матеріалу з серії від HLTV.org, присвяченої річниці CS:GO

До десятої річниці CS:GO залишилися лічені дні, тому портал HLTV.org вирішив присвятити низку статей цій події та розповісти про основні віхи розвитку найпопулярнішого тактичного шутеру планети.

Ігри Riot у 2,5 рази популярніше за ігри Valve на Twitch

Кіберспортивні ігри від Riot залишаються найпопулярнішими на твічі, значно випереджаючи за переглядами ігри від Valve.  Звісно, години перегляду не є прямим показником популярності гри, проте цифри є доволі показовими, щоб замислитися над майбутнім популярних у нас CS:GO та Dota 2.

CS:GO проти VALORANT — порівнюємо показники популярності конкурентів на прикладі IEM Cologne та Masters Copenhagen

Ще кілька років тому Counter-Strike: Global Offensive був безумовним лідером серед тактичних командних шутерів та не мав жодного конкурента, проте два роки тому з’явився VALORANT.

Колишній капітан NAVI Деніс seized Костін планує створити команду та вивести її в ТОР і все це в форматі розважального шоу на Rutube

Колишній гравець команди NAVI росіянин Деніс seized Костін став обличчям та головним персонажем цікавого кіберспортивного шоу з назвою Трайхард, презентація якого втекла в інтернет. Проект буде будуватися навколо ідеї створення молодої кіберспортивної команди, метою якої стане увійти бажано у ТОР-30, а мінімум у ТОР-50 світового рейтингу протягом року.