Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стартував перший RMR турнір, через який команди будуть мати змогу потрапити до Мейджору, який пройде в Бельгії в травні. 

PGL Major Antwerp 2022 Americas RMR проходить у румунському Бухаресті, де базується офіс PGL.

16 команд з Північної та Південної Америки грають по швейцарській системі. Переможець турніру отримає інвайт в основну стадію мейджора, команди, що займуть з другого по шосте місця потраплять на мейджор у стадію претендентів. 

Окрім квот на мейджор на турнірі також буде розіграно призовий фонд у розмірі $50 000.

Швейцарська система дуже поширена на змаганнях у шахи. За цією системою у кожному наступному колі кожна команда обов’язково грає проти команди з таким саме як в неї співвідношенням перемог і поразок. Тобто після першого кола команди с перемогою також отримують у суперники команду, що перемогла, а команди з поразкою отримують у суперники команду, яка програла у першому колі. 

Як тільки команда набирає три перемоги чи три поразки, вона закінчує виступ. Якщо команда здобула 3 перемоги, то вона проходить до наступного кола змагань, якщо отримала 3 поразки, то вона вибуває з турніру.

Варіанти рахунку можуть бути наступні: 3-0 (таких команд може бути тільки дві й вони зіграють стикувальний матч за слот в основну стадію мейджора), 3-1 (всі команди виходять до стадії претендентів на мейджорі), 3-2 ці команди будуть грати стикувальні матчі за 6-8 місця та слоти у стадію претендентів на мейджорі. Команди с статистикою 0-3, 1-3, або 2-3 вибувають з турніру.

Результати першого дня турніру

Результати другого дня турніру

Результати третього дня турніру

Результати четвертого та п`ятого днів турніру

Ситуація у турнірній таблиці після турніру

Стикувальні матчі за вихід 

Хто вийшов на мажор

Команди Mibr та FURIA єдині, хто не програв жодної карти. Цим вони гарантували собі вихід на Мейджор, але лише одна з команд потрапить у стадію легенд. Хто саме стане відомо після стикувального матчу у форматі BO3, який відбудеться у середу о 12.00

Команди Leviatan та Bad News Bears навпаки втратили усі шанси та вилетіли з турніру. Інші команди мають статистику 2-1 або 1-2 по співвідношенню перемог і поразок і продовжать боротьбу за слоти в стадію претендентів Мейджора.

Після третього дня турніру путівку на Мейджор у стадію претендентів завоювали Liquid, Imperial та Complexity. Ці три команди змогли зробити рахунок 3-1. 

Команди 00NATION, TeamOne та Isurus навпаки вилетіли з турніру з рахунком 1-3. 

На цей час залишилася лише одна квота на мейджор, та шість претендентів з рахунком 2-2.

UPD: Завершилися усі ігри та визначилися усі команди, які вийшли на мейджор. Останньою командою стали 9z

Результати та нагороди

Несподівані результати

З цікавого потрібно зазначити перемогу  paiN над Evil Geniuses на Vertigo, де бразильці виграли 16-12.

 Несподіваним став нищівний програш лідерів північноамериканської сцени Liquid бразильцям 00NATION під керівництвом легендарного coldzera

Рідкі програли просто у мотлох на дасті, поступившись з рахунком 8-16.

Ми будемо періодично оновлювати цей пост, та писати про найцікавіші та найнесподіваніші результати. Слідкуйте та залишайтесь на зв’язку, а також діліться своїми думками щодо результатів у коментарях.


Пряма трансляція Maincast

Материалы по теме

Players та Copenhagen Flames вийшли у легенди Мейджора, а Sprout та Sangal вилетіли з турніру

0

Команди Players та Copenhagen Flames першими здобули по 3 перемоги в групі В на європейському RMR та пройшли у легенди Мейджора.

Перші сенсації в групі В на RMR Europe — відбіркових до PGL Major Antwerp 2022

0

Перші два матчі на європейському RMR закінчилися сенсаційними несподіванками. Фаворити турніру програли очевидним аутсайдерам і вже с першої гри  фактично втратили шанси потрапити до легенд Мейджора.

PGL Major Antwerp 2022 Europe RMR Група В — огляд турніру та пряма трансляція

0

21 квітня стартує група B європейського RMR, у якій визначаться останні команди, які будуть брати участь у PGL Major Antwerp 2022 в травні.  В групі B беруть участь 16 команд, але на відміну від групи А, яка вважалась більш потужною, в групі В розіграють тільки три слоти в стадію легенд. Загалом як і в групі

Визначились всі вісім команд, що пройшли на PGL Major Antwerp 2022 з групи А європейського RMR

0

Natus Vincere у стикувальному матчі буквально знищили російську команду ForZe з рахунком 2-0 і вийшли в стадію легенд на PGL Major Antwerp 2022