Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

После не очень удачных попыток построить боевой состав по CS:GO из местных ребят, EXTREMUM пошли на смелый ход, подписав четверку бывших игроков 100 Thieves вместе с BnTeT, ранее выступавшим за Gen.G.

Также в состав вошел экс-тренер Cloud9,  Александр kassad Трифунович. Команда планирует выступать в Европе, но играть на будущих РМР-турнирах будет в Северной Америке, ведь за ядром коллектива числится хороший запас очков.

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: OG выпустили лимитированную коллекцию колец с The International 2018

Новый состав EXTREMUM

  • Аарон ⁠AZR⁠ Вард
  • Шон Gratisfaction Кайвай
  • Джей Liazz Трегиллгас
  • Хансел BnTeT Фердинанд
  • Йоаким jkaem Мирбустад

В данный момент остается неизвестным, на каком турнире нам предстоит увидеть данный коллектив в действии.

Напомним, что бывший тиммейт оригинальной пятерки 100 Thieves уже несколько месяцев как выступает за Complexity.

Материалы по теме

Турнір по VALORANT від Red Bull завершився повною домінацією американських команд. Результати турніру за $100 000

Американська команда 100 Thieves стала найкращою на великому сторонньому турнірі з VALORANT — Red Bull Home Ground #3, який проходив цими вихідними в Манчестері.

100 Thieves створює власну відеогру під кодовою назвою Project X. Розповідаємо, чому це може бути важливою подією для майбутнього

100 Thieves ось-ось перетвориться на щось набагато більше, ніж просто кіберспортивну організацію. Організація, що базується в Лос-Анджелесі, створює відеогру, і її розроблятимуть за участю професіоналів 100 Thieves, творців контенту та спільноти.

Геймери без кордонів допомогли зібрати 3 мільйони доларів на благодійність в грі Fortnite

«Геймери без кордонів» (Gamers Without Borders) допомогли зібрати 3 мільйони доларів в грі Fortnite у рамках чотириденного благодійного кіберспортивного фестивалю у, що охоплює Європу, Північну Америку та Близький Схід і Північну Африку. Ця подія також послужила відбірковими змаганнями для флагманського фестивалю ігор та кіберспорту в Саудівській Аравії, який відбудеться пізніше цього літа.

Найцінніші кіберспортивні команди 2022 року — повний переклад матеріалу міжнародного Forbes

Міжнародне видання Forbes підготувало рейтинг найбільш дорогих кіберспортивних команд світу. Читач здивується, але серед десятки немає команди NAVI! Вочевидь, команда не сприймається виданням як достатнь сильний актив, щоб конкурувати на світовій арені. На наш погляд це пов’язано з прив’язкою до регуону, який і раніше не вважався значущим, не кажучи вже про теперешні воєнні часи. Окрім