Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі всі команди, які отримали запрошення на кваліфікації до RMR BLAST Paris Major в регіонах Північної та Південної Америк.

В кожному з регіонів 8 команд отримали прямі запрошення через рейтинг VALVE і ще по 8 команд пройдуть через відкриті кваліфікації, щоб зіграти за швейцарською системою і поборотися за путівки на Мейджор в Париж. 

Цікаво, що з 16 команд, запрошених у двох Америках, цілих 10 представляють Бразилію. 

Також неочікувано, проте в закриті кваліфікації Північної Америки ледь не пройшла українська команда з назвою skriptovie. Згідно з Liquipedia, за команду виступає четверо українців і один казахстанець. Зрештою команді не вистачило лише однієї перемоги, щоб потрапити на закриті кваліфікації.

Список команд, які пройдуть через відкриті кваліфікації в Америках стане відомим 19 лютого.

Північна Америка

Complexity
 MIBR
 paiN
 Evil Geniuses
 Nouns
 ATK
 TeamOne
 Vendetta

Південна Америка

 Fluxo
 00NATION
 9z
 Sharks
 ARCTIC
 Corinthians
 Imperial
 O PLANO

Читайте також: Дві українські команди зіграли за слот у закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major. Результат і статистика матчу

Материалы по теме

Стали відомі всі пари першого туру RMR BLAST Paris Major. На B8 і Monte чекає складне випробування

0

Стали відомі всі перші пари турнірів RMR, через які команди будуть пробиратися до Мейджора в Парижі. Нагадаємо, що в трьох регіонах команди гратимуть швейцарку і система відбіркових досить складна, а от в азійському регіоні все просто, команди грають звичайну сітку Double Elimination.

Польська п’ятірка Anonуmo повністю розпустила свій склад після провалу на кваліфікаціях на RMR

0

Відома польська команда Anonуmo повідомила про дизбанд після провалу на відбіркові до RMR BLAST Paris Major. Судячи з коментарів гравців всі вони сильно підгоріли і просто не хочуть далі грати разом.

Український гравець відомого клубу несподівано пройшов на закриті кваліфікації на Asia-Pacific RMR

0

Український гравець Павло uQlutzavr Білов, який технічно знаходиться на лаві запасних в клубі IKLA, несподівано пройшов на закриті кваліфікації RMR BLAST Paris Major в регіоні Середнього Сходу.

Стали відомі всі переможці кваліфікацій на американський RMR, а також повний склад американського RMR BLAST Paris Major

0

Стали відомі всі команди, які братимуть участь в американському RMR BLAST Paris Major. Загалом 16 команд з Північної та Південної Америк зберуться на лані, щоб розіграти між собою лише п’ять запрошень на Мейджор, причому лише найкраща команда отримає запрошення у стадію легенд.