Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український Forbes опублікував рейтинг найбагатших людей України, які пожертвували найбільше на допомогу ЗСУ. Щодо справедливості рейтингу можна довго сперечатися, наприклад колишнього президента Порошенко взагалі забули, але потім додали в статтю (він витратив на ЗСУ понад $10 мільйонів), але для нашого сайту рейтинг цікавий тим, що серед гучних імен олігархів та бізнесменів там є імена двох співвласників Weplay.

Для збільшення натисніть на зображення

До списку потрапили Олег Крот та Юрій Лазебніков, які разом витратили $7 900 000 на допомогу ЗСУ. На сайті Forbes написано наступне.

Холдинг Techiia спеціалізується на кіберспорті та IT-рішеннях та сервісах. Війна змусила наростити експертизу в тепловізорах, дронах, касках, бронежилетах та раціях.  У компанії кажуть, що витратили вже 232 млн грн на закупки обладнання для ЗСУ та гуманітарної допомоги (їжа, медикаменти та предмети першої необхідності).  


Коментар Gameinside: Від початку війни Weplay, який входить до холдингу Techiia зайняв найбільш жорстку позицію стосовно країни-агресора. Так компанія Weplay порвала всі стосунки з російськими партнерами, повністю виключила з ефіру російськомовні трансляції, заборонила гравцям з Росії грати та змагатися на їх турнірній платформі.

Окрім цього компанія Enestech Software, що також входить до Techiia і є розробником ПО для комп’ютерних клубів, заборонила його використання в Росії та відключила сотні російських клубів від своїх серверів. 

На даний час Weplay є єдиною українською компанією в кіберспорті, яка не шукає компроміси або намагається всидіти на двох стільцях. Компанія займає радикальну проукраїнську позицію, поступаючись доходами, але залишаючись вірній боротьбі з ворогом.

Материалы по теме

Віталій v1lat Волочай показав пікап для боротьби з російськими окупантами, на який він зібрав гроші на стрімі

Коментатор студії Maincast Віталій v1lat Волочай показав вже підготовлений до бойових дій пікап, на який він зібрав гроші на стрімі. Вже найближчим часом автівка поїде на фронт допомагати ЗСУ захищати незалежність України.

Арсеній Ceh9 Триноженко відкрив збір грошей на бойовий безпілотник, щоб нищити росіян

Колишній Чемпіон Світу у CS 1.6 Арсеній Ceh9 Триноженко вирішив не відставати від Притули та теж зібрати на безпілотник для ЗСУ.

В Росії зникли Cyberia Limited з грантом у 264 мільйони на розробку патріотичної гри. Проте директор запевняє, що все іде за планом

Ігрова студія Cyberia Limited, яка отримала грант на 264 мільйонів рублів на розробку гри «Смута» (про Смутні часи) зникла разом з грантом. Повідомляється, що наразі сайт розробника не працює, а групи в соціальних мережах не виходять на зв’язок.

Придбай унікальну футболку легендарного гравця Fnatic — допоможи ЗСУ

Один олдскульний каесер часів CS 1.6, а зараз поважний радник заступника голови рахункової палати України (куди тільки не потрапляють кіберспортсмени, коли дорослішають) проводить цікавий аукціон, на якому пропонує у якості лота футболку легендарного Патріка cArn Саттермона. Виручені гроші Юрій Крушановський планує передати ЗСУ.