Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Український Forbes опублікував рейтинг найбагатших людей України, які пожертвували найбільше на допомогу ЗСУ. Щодо справедливості рейтингу можна довго сперечатися, наприклад колишнього президента Порошенко взагалі забули, але потім додали в статтю (він витратив на ЗСУ понад $10 мільйонів), але для нашого сайту рейтинг цікавий тим, що серед гучних імен олігархів та бізнесменів там є імена двох співвласників Weplay.

Для збільшення натисніть на зображення

До списку потрапили Олег Крот та Юрій Лазебніков, які разом витратили $7 900 000 на допомогу ЗСУ. На сайті Forbes написано наступне.

Холдинг Techiia спеціалізується на кіберспорті та IT-рішеннях та сервісах. Війна змусила наростити експертизу в тепловізорах, дронах, касках, бронежилетах та раціях.  У компанії кажуть, що витратили вже 232 млн грн на закупки обладнання для ЗСУ та гуманітарної допомоги (їжа, медикаменти та предмети першої необхідності).  


Коментар Gameinside: Від початку війни Weplay, який входить до холдингу Techiia зайняв найбільш жорстку позицію стосовно країни-агресора. Так компанія Weplay порвала всі стосунки з російськими партнерами, повністю виключила з ефіру російськомовні трансляції, заборонила гравцям з Росії грати та змагатися на їх турнірній платформі.

Окрім цього компанія Enestech Software, що також входить до Techiia і є розробником ПО для комп’ютерних клубів, заборонила його використання в Росії та відключила сотні російських клубів від своїх серверів. 

На даний час Weplay є єдиною українською компанією в кіберспорті, яка не шукає компроміси або намагається всидіти на двох стільцях. Компанія займає радикальну проукраїнську позицію, поступаючись доходами, але залишаючись вірній боротьбі з ворогом.

Материалы по теме

Коментатор студії Maincast вступив до лав ЗСУ. Рівно рік тому він набив на руці татуювання з логотипом Monte

0

Коментатор і аналітик з CS2 студії Maincast повідомив про те, що вступив до лав ЗСУ. Підписатися на Вайшана можна в його каналі в телеграм. 

Беззаконня на TI! Українські колаборанти перемогли базованих українців через відключення електрики

0

Російська команда Дахака TMS, куди з NAVI нещодавно перейшли два українці mellojul і shigetsu, отримала технічну перемогу над Monte, після чого виграла відкриті відбіркові на The International 2024 в Східній Європі.

ІУДИ! П’ять українських колаборантів гратимуть на російському турнірі за російські команди

Цинізм деяких українських гравців в Counter-Strike просто неможливо осягнути. Через два з половиною роки повномасштабної війни чимало професійних гравців не знаходять нічого поганого в грі за російські команди на турнірі, який організує російський букмекер.

В Росії відкрили перший державний кіберспортивний центр, де будуть вчити CS2, Dota 2 і пілотуванню FPV-дронів

В Росії відкрили перший державний центр кіберспорту, який буде повністю фінансуватися за державний кошт, а всі заняття будуть безкоштовними. Геймерів в центрі навчатимуть Dota 2, CS2 і пілотуванню FPV-дронів.