Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Стали відомі склади груп на Lima Major. 18 команд-учасниць будуть розділені на дві групи, де кожна зіграє з кожною. 1-4 місця потраплять у верхню сітку Play-off, а 5-6 впадуть у нижню сітку. Команди, що посядуть 7-9 місця вилетять з турніру.

Нагадаємо, що Мейджор в перуанському місті Ліма буде проходити з 22 лютого по 5 березня. Команди з усього світу розіграють титул, 500 тисяч доларів і DPC points необхідні для виходу на The International. 

В турнірі братиме участь лише три українці, всі вони грають за російські команди. Mira i Yatoro грають у Team Spirit, а Yuragi зіграє за російський склад HellRaisers. 

 

Читайте також: «Українець» Артем Yuragi Голубєв виступить на Мейджорі в Перу за російський клуб HellRaisers

Материалы по теме

Gamin Gladiators легко впоралися з Liquid у фіналі Lima Major. Результати та статистика переглядів турніру

Gamin Gladiators легко переграли Team Liquid у фіналі Lima Major і підняли над головою кубок першого Мейджора сезону. Слід зазначити, що Team Liquid, які виглядали явними фаворитами турніру, фінальний матч грали з заміною. Ключовий гравець команди Boxi через хворобу залишив турнір і вилетів на лікування додому, а його місце посів аналітик команди Jabbz і це

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.

Стали відомі результати груп і сітка Play-off Lima Major з Dota 2

0

На Lima Major з Dota 2 визначилися всі команди, які вийшли з групової стадії у Play-off. З групи А без проблем у верхню сітку вийшли Gainin Gladiators, Team Spirit, Evil Geniuses і Talon Esports. Чемпіони TI 11 Тundra Esports, а також титани китайської доти PSG.LGD вийшли з проблемами тільки в нижню сітку.