Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На Lima Major з Dota 2 визначилися всі команди, які вийшли з групової стадії у Play-off. З групи А без проблем у верхню сітку вийшли Gainin Gladiators, Team Spirit, Evil Geniuses і Talon Esports. Чемпіони TI 11 Тundra Esports, а також титани китайської доти PSG.LGD вийшли з проблемами тільки в нижню сітку.

Невдахами першого мейджору стали TSM, Execration та EHOME. 

В групі B повністю домінували Team Liquid, які не програли жодного матчу. Також у верхню сітку пройшли Entity, Shopify Rebellion і Team Aster. В нижню сітку пройшли beastcoast і HellRaisers. Останні змогли заскочити у останній вагон завдяки переграванням. 

Команда-скандал Knights, яку звинувачували у підставних матчах прямо на Мейджорі, не виграла жодного матчу і завершила групову стадію на останньому місці. Також з турніру несподівано вилетіла команда BetBoom, яка вважалася ледь не фаворитом групи. Останньою невдахою групи стала команда Geek Slate, від якої нічого особливого і не очікували.

Play-off Мейджора, який проходитиме у форматі Double Elimination, розпочнеться вже завтра, коли будуть зіграні перші три матчі верхньої сітки. 

Більше інформації про турнір на цій сторінці. 

Материалы по теме

Gamin Gladiators легко впоралися з Liquid у фіналі Lima Major. Результати та статистика переглядів турніру

Gamin Gladiators легко переграли Team Liquid у фіналі Lima Major і підняли над головою кубок першого Мейджора сезону. Слід зазначити, що Team Liquid, які виглядали явними фаворитами турніру, фінальний матч грали з заміною. Ключовий гравець команди Boxi через хворобу залишив турнір і вилетів на лікування додому, а його місце посів аналітик команди Jabbz і це

 Team Spirit вибула з Мейджора в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам. 

0

 Після прикрої поразки у другому турі нижньої сітки Lima Major Team Spirit вибула з турніру в Лімі, а українець Yatoro пішов зі сцени не потиснувши руки суперникам.

Стали відомі групи на Lima Major з Dota 2

0

Стали відомі склади груп на Lima Major. 18 команд-учасниць будуть розділені на дві групи, де кожна зіграє з кожною. 1-4 місця потраплять у верхню сітку Play-off, а 5-6 впадуть у нижню сітку. Команди, що посядуть 7-9 місця вилетять з турніру.