Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Virtus.pro розповіли, що за тварина зображена на логотипі Outsiders. Виявляється це медоїд. Вікіпедія каже, що медоїд вважається самою безстрашною та агресивною твариною у світі.

Судячи з поста у пабліку VP, цю тварину обрали відштовхуючись від популярного відео на ютубі, розміщеного 2014 року якраз під час початку агресії Росії проти України.

Автор відео з нікнеймом «Мы же русские, нам на всё похер» має лише 429 підписників, але відео з медоїдом під назвою «Медоед которому на все похер» подивилось понад 786 000 глядачів.

Основні тези про нову титульну тварину VP з відео:

— Медоїди круті, вони не зважають на інших
— Ніщо не може зупинити голодного медоїда
— Медоїд паше, а інші тварини просто підбирають недоїдки

Епічне відео з новим символом Outsiders ака Virtus.pro Висновкі робіть самі. 

 

Материалы по теме

Російський телеканал Росія 24 сфабрикував фейкове відео та використав перемогу Outsiders для пропаганди ненависті до українців

Російське ТБ використало перемогу Outsiders на IEM Rio Major для чергової пропаганди та нагнітання ненависті росіян до Українців.

V1lat злив відсоток, який клуб Outsiders забирає собі від стікерів у CS:GO

Віталій V1lat Волочай у власному телеграмі натякнув на те, що знає, який відсоток від стікерів гравці Outsiders віддадуть клубу.

Outsiders зіграють на BLAST попри заборону на участь у Бластах для російських команд, яку було введено після початку вторгнення в Україну

Попри заборону BLAST на участь російських команд, яку ТО оголосив після початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну, Outsiders візьмуть участь у фінальному турнірі року.

Outsiders легко перемогли Heroic та стали Чемпіонами IEM Rio Major

Outsiders мали б бути забаненими в кіберспорті, проте через толерування росіян багатьма українцями та українськими організаціями ми маємо те, що маємо.