Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Fortnite

Fortnite зібрали фантастичну кількість гравців у листопаді. Можливо це рекорд серед комп’ютерних ігор

0

Розробники Fortnite похизувалися ще одним новим рекордом. У листопаді в гру зіграло 100 мільйонів користувачів!

Івент з концертом Емінема в Fortnite зібрав феноменальну і рекордну кількість гравців у грі

У Fortnite відбувся івент з концертом Емінема, на якому було побито рекорд кількості гравців у грі. Поки ігри від Valve змагаються за сотні тисяч юзерів онлайн у Fortnite одночасно перебувало понад 11 мільйонів гравців.

В грі Fortnite 2 грудня відбудеться віртуальний концерт легендарного Емінема

0

2 грудня всередині гри Fortnite відбудеться віртуальний концерт легендарного репера Емінема. Водночас в рамках колаборації в новому сезоні в грі з’являться скини виконавця. 

Нікому і не снилося! У Fortnite лише за добу зіграло більше геймерів ніж було населення України до війни!

Популярна королівська битва Fortnite встановила черговий фантастичний рекорд. 4 листопада за добу в неї зіграло 44,7 мільйона людей, які згенерували 102 мільйона годин ігрового часу, про це офіційно повідомив розробник гри!

У Fortnite грає в п’ять разів більше гравців ніж у CS 2 і Dota 2 на піку їх популярності

Популярна королівська битва Fortnite ставить неймовірні рекорди за кількістю гравців, до яких дуже далеко іграм Valve. Після виходу нового вдалого сезону онлайн гри злетів до якихось неймовірних величин, перевищивши піковий онлайн CS2 майже у 5 разів!

Компанія Nissan випускає гру зі своїми концепт-карами всередині популярної кіберспортивної гри Fortnite

Nissan оголосила про запуск єдиного у своєму роді всесвіту під назвою «Electrify the World» у популярній кіберспортивній онлайн-грі Fortnite. Колаборація стала чудовим прикладом того, як красиво автомобільні бренди можуть заходити у молоду аудиторію і змалечку знайомити потенційних покупців з автомобілями майбутнього.

FNCS 2023 Global Championship – результати турніру та місця українців на Чемпіонаті Світу з Fortnite

0

В Данському Копенгагені завершився Чемпіонат Світу з Fortnite, організатори розіграли призовий фонд у розмірі майже 4 мільйонів доларів.

Росіяни, які намагалися обійти правила організаторів, залишилися без 200 тисяч доларів за перемогу на Мейджорі з Fortnite

Росіяни Putrick і SizzY залишилися без призових за перемогу в турнірі FNCS (Fortnite Champion Series). Організатори турніру позбавили чемпіонів головного призу в 200 тисяч доларів через те, що вони росіяни.

Організатори Чемпіонату Світу з Fortnite дискваліфікували російських гравців через війну в Україні

Розробник гри Fortnite дискваліфікував росіян з Чемпіонату Світу з популярної королівської битви, посилаючись на санкції, які було введено після початку повномасштабної війни в Україні.

Польський дует виграв престижний турнір з Fortnite в рамках фестивалю Gamers8

0

В Саудівській Аравії завершився великий фестиваль з Fortnite 2х2, на якому розігрувався призовий фонд у розмірі 2 мільйона доларів. Перемогу на турнірі святкував польський дует, який випередив суперників зі значним відривом.