Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Кіберспортивна платформа Sizzle.gg, яка працює на основі штучного інтелекту, оголосила про залучення інвестицій на суму $5 млн доларів США, з чим їй допоміг інвестиційний фонд White Star Capital.

На початку стартап також отримав фінансування від: Progression Fund, Eterna Capital, Play Ventures, Mindset Ventures та Xoogler Ventures.

Sizzle спеціалізується на автоматичному створенні коротких відеороликів з кіберспортивних змагань, від команд та стримерів. 

В офіційному пресрелізі Віджай Кодурі, співзасновник і генеральний директор Sizzle.gg , прокоментував: «Завдяки цьому нещодавньому раунду фінансування ми зможемо розширюватися й запропонувати ще більше творцям та лігам, допомагаючи їм продовжувати розвиватися та взаємодіяти зі своєю аудиторією новими та унікальними способами».

Sizzle покладається на технологію штучного інтелекту для аналізу відео, нарізаючи основні моменти на 15-30-секундні відео за різними критеріями. Деякі зі згаданих критеріїв включають виявлення смішних моментів, хайлайтів, екшену. 

Едді Лі, партнер White Star Capital, додав: «Те, що робить Sizzle.gg, є новаторським, і ми раді бути провідними інвесторами у щось таке інноваційне.

«Незалежно від того, чи це стримери, команди чи кіберспортивні ліги топового рівня, як-от PUBG Esports, їхні потреби в контенті будуть тільки зростати в геометричній прогресії, тому ми раді бути залученими до платформи, яка революціонізує створення контенту».


Коментар Gameinside: Насправді за автоматизацією створення контенту майбутнє. Автоматизація процесів дозволяє пришвидшує виробництво контенту та зробити його дешевшим. Будемо спостерігати за розвитком досить унікального стартапу Sizzle . 

Материалы по теме