Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Мільйонерка і одна з найпопулярніших стримерш світу Кейтлін Amouranth Сірагуса стала співвласницею кіберспортивного клубу Wildcard. В офіційному прес-релізі повідомляється, що інфлюенсерка з 14 мільйонами підписників отримала значну частку північно-американського клубу.

“Оскільки індустрія кіберспорту почала стабілізуватися після кількох бурхливих років, ми вирішили, що зараз найкращий час, щоб зробити крок вперед. Кейтлін не просто грандіозна особистість, вона неймовірно розумна бізнес-леді. Вона вдумлива і розважлива, як і ми і вона негайно вплине на роботу нашої організації”, — сказав Джон Гріффін, співвласник Wildcard Gaming.

“Я завжди слідкувала за кіберспортом. Я захоплювався тим, що інші творці, такі як DisguisedToast і MoistCrit1kal, зробили зі своїми організаціями. Я спілкувалася з клубами і дійшла до висновку, що Wildcard – це найкращий варіант і я можу допомогти сформувати зростаючу організацію”, – каже Amouranth.

В прес-релізі також повідомляється, що незабаром організація оновить лінійку мерча, а Amouranth допомогатиме його розповсюдженню через свої канали. Також клуб розглядає перспективи підписання нових складів. 

Клуб Wildcard було засновано у 2017 році. Наразі до організації входить лише два склади – з R6 та CS2. Найбільш відома команда саме складом з R6. 

 

Материалы по теме

Найпопулярніші стрімери почали переходити з Twitch на Kick

Мегастрімери Amouranth та XQc підписали фантастичні угоди з конкурентом Twitch стрімінговою платформою Kick. Відомо, що XQc підписав угоду на 100 мільйонів доларів. Ціна угоди Amouranth поки невідома, але зрозуміло, що мова також іде про десятки мільйонів.

Стрімерші Amouranth вкотре зламали акаунт і намагалися вкрасти 900 000 доларів

0

Зірка Twitch і OnlyFans Кейтлін Amouranth Сірагуса повідомила, що її акаунт на OnlyFans знову зламали лише через день після попереднього зламу і намагалися вивести 900 000 доларів.

Найпопулярнішій стрімерші твіча запропонували знятися у фільмах для дорослих за 10 мільйонів доларів

Найпопулярніша стрімерша твіча Кейтлін Amouranth Сірагуса повідомила, що їй запропонували знятися в порно за 10 мільйонів доларів. У вигляді доказів вона надала скріншот електронного листа. Для того, щоб отримати величезну суму потрібно знятися в п’яти 10-ти хвилинних серіях формату хлопець+дівчина. Пропозиція надійшла не від ноунейма, а від «професійного і шанованого продюсера еротики, який працює з