Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Найбільший український Dota 2 блогер Ghostik разом з низкою партнерів запустив альтернативний Компендіум до The International. Так само як в оригінальному Компендіумі за донат ви можете отримати цінні призи, проте ваш донат піде не в бюджет Росії та в карман Valve, а на допомогу Україні.

Лише за кілька годин організаторам вдалося зібрати майже 800,000 грн. Мета збору зібрати 2 мільйона гривень на закупівлю FPV- дронів для Азову.

Серед призів організатори розіграють ігрові крісла, футболки, мерч Монте, крафтовий Аегіс у кольорах українського прапору і прапор з підписами Азову. 

Задонатити в правильний Компендіум замість офіційного можна на сайті ua-compendium.com

Огляд Компендіуму від Гостіка

 

Материалы по теме

Гравець українського клубу IKLA пішов захищати Україну до Третьої Окремої Штурмової Бригади

0

Гравець українського клубу IKLA, який ще у 2023 році виступав за команду на турнірах, які в тому числі проводив наш портал, пішов захищати Україну в лави Третьої Окремої Штурмової Бригади.

Перемога UESF. Міжнародна федерація кіберспорту IESF допускатиме на турніри росіян тільки під нейтральним прапором

Стало відомо, що після розгляду скарги Федерації кіберспорту України UESF, Міжнародна федерація кіберспорту IESF прийняла рішення дозволити росіянам виступати на їх турнірах в тому числі на майбутньому Чемпіонаті Світу в Ріяді виключно в нейтральному статусі під нейтральним прапором.

s1mple виступив на концерті Моргентшерна. Лише пів року тому росіянин обіцяв подумати над пропозицією виступити на окупованому Донбасі

s1mple в черговий раз засвітився в просуванні російської культури. Найкращий гравець світу відвідав концерт російського репера Моргенштерна у Варшаві і навіть піднявся на сцену і виступив з фристайлом.

Гравець Monte повідомив, що британець smooya задонатив 25 тисяч доларів на ЗСУ

0

Гравець команди Monte DemQQ повідомив про те, що скандальний британець smooya, який грав за російську команду Forze, ще у 2022 році пожертвував на ЗСУ 25 тисяч доларів.