Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

27-річний словацький кіберспортсмен Мартін STYKO Стік у відвертому відео розповів про свої прибутки протягом 2023 року. З огляду на те, що гравець виступає далеко не за саму топову команду його доходи дійсно вражають.

Також з зізнання ми дізналися приблизну суму, яку гравці отримують за стікери, а також рівень зарплат серед клубів, які грають на ТІР-1 сцені. 

Гравець каже, що загалом у 2023 році він заробив понад 450 тисяч євро. З них 150 тисяч склала зарплатня в клубі Apex, 13 тисяч євро гравець отримав, як частку з виграних призових (близько 7% від загального виграшу), а 297 тисяч євро гравець отримав з особистих та командних стікерів, а також реклами на Twitch.

 

Материалы по теме

Monte укомплектували склад двома 28-річними ветеранами і випустили круте промо нового гравця

0

Monte доповнили свій склад двома гравцями передпенсійного віку. Судячи з усього, невдалий експеримент з молоддю спонукав команду взяти курс на максимальний досвід, сподіваємося з цього щось вийде.

Последний год в карьере? Пять игроков CS:GO, для которых в 2022 решится все

2022 год начался довольно интенсивно: громкие решафлы, спонтанные новости, возвращения игроков и прочие важные события на сцене CS:GO. Но для многих этот год может стать последним в их карьере, по крайней мере, он может стать решающим. Давайте взглянем на пять звезд мирового CS:GO, для которых наступил год, определяющий их карьеру.

STYKO — новый игрок Apeks

0

Бывший игрок HellRaisers и mousesports Мартин STYKO Стик присоединился к европейской организации Apeks. Крайней командой Мартина была FPX Phoenix, результаты которой являются довольно посредственными.