Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Киберспортивная организация Team Empire анонсировала обновленный состав по Dota 2, он выступит на Winline Dota 2 Champions League Season 8. Об этом стало известно из Twitter клуба.

В ростер вошли Заур Cooman Шахмурзаев, Сергей TSA Тимченко, Владислав DkFogas Фролов, Владислав Antares Кертман и Амир Dodren Акмолин. TSA начал выступать за Team Empire со старта зимнего сезона Dota Pro Circuit 2021/2022. В анонсе было указано, что данный состав находиться на тестовом периоде и возможно, ростер ещё изменится перед стартом весеннего сезона DPC.

По информации инсайдеров, Андрей Ghostik Кадык будет выступать в качестве тренера, однако анонс с ним еще не опубликован и будет представлен позже.

Они просто не фулл анонс выложили. Со мной анонс будет позже. Я не могу всю инфу разглашать. Если не сказали в официальном анонсе, то скажут отдельно. Ждите фулл анонса. Я не знаю, я не медийщик. Я честно не знаю, почему решили разделить на два анонса, но ок

ЧИТАЙ ТАКЖЕ: NS: «Virtus.pro пока не готова к Team Spirit»

Состав: 

  • Заур Cooman Шахмурзаев
  • Амир Dodren Акмолин
  • Владислав DkFogas Фролов
  • Владислав Antares Кертман
  • Сергей TSA Тимченко
  • Андрей Ghostik Кадык (Тренер)

Материалы по теме

Зрада! Англійський клуб підписав російський склад з Rainbow Six Siege

Англійський клуб TT9 Esports підписав нещодавно звільнений російський склад Team Empire з Rainbow Six Siege. Про це клуб повідомив на своїх сторінках у соціальних мережах.

Team Empire звільнила свій зірковий склад з Rainbow Six: Siege через те, що Ubisoft припинила фінансувати російські команди через війну в Україні

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Санкції в дії. Російська команда пропустить Чемпіонат Світу по Apex Legends з призовим фондом у 2 мільйони доларів США

0

Російський кіберспорт через війну Росії проти України відчуває все більше санкцій. Так стало відомо, що Team Empire з Apex Legends пропустить головний турнір по цій грі через візові проблеми. Росіяни повідомили, що візу не зміг отримати жоден з гравців команди.

Team Empire та інші російськи команди не зможуть грати на турнірах з Rainbow Six Siege під власною назвою та триколором

0

Офіційно клубам з Російської Федерації заборонено брати участь в міжнародних змаганнях під прапором своєї країни та з своєю назвою в дисципліні Rainbow Six Siege. Відома російська команда  Team Empire буде виступати під назвою PWNZ.  Нагадаємо, що Team Empire теж так і не засудили війну Росії проти України. В той час як в Україні гинуть  невинні