Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Офіційна заява Team Empire

Сьогодні ми прощаємося з нашим загоном Rainbow Six: Siege. Команда продовжить виступати разом під тегом PWNZ.

Для нас це було важким рішенням, але через складну геополітичну ситуацію в регіоні Східної Європи та рішення Ubisoft щодо участі російських організацій у професійній сцені R6 ми вирішили повністю вийти з дисципліни R6. По правді кажучи, ми залишаємо з важким серцем сподівання, що колись глобальний кіберспорт знову буде вільний від будь-яких політичних упереджень.

Наш принцип завжди полягав у тому, що раса, стать, національність чи релігія не відіграють жодної ролі під час найму нового співробітника чи підписання нового гравця. Team Empire завжди була домом для людей з Росії, України, Південної Кореї, Швеції, Естонії, Польщі, Німеччини, США та інших країн.

Що стосується Rainbow Six — це був гарний шлях, доки він тривав. У нас було стільки великих перемог, трофеїв і моментів! Сьогодні Team Empire хоче подякувати всім за безцінну можливість: Ubisoft за неперевершену змагальну кіберспортивну гру, колишнім гравцям і колишнім менеджерам (JoyStiCK, Shockwave, karzheka, ShepparD, Scyther, dann, Always, Amision, Andreezy, eXoduSS, wTg, StrangeR, RayzerGM, Jak2oO, flaers0, TheRealestRussian) і, звичайно, вам, наші фани, які вболівали за нас щодня майже 4 роки. СПАСИБІ!

На щастя, ми продовжуватимемо ділитися інформацією про R6 з нашою спільнотою, тому слідкуйте за новинами, оновленнями та мемами. Миру всім і будьте здорові!

За час свого існування склад Team Empire з Rainbow Six: Siege був надзвичайно успішним. Команда неодноразово займала призові місця на турнірах найвищого рівня, а у цьому році стала срібним призером Чемпіонату Світу і заробила 450 тисяч доларів. Загалом за час свого існування команда заробила понад півтора мільйона доларів США. 

Читайте також про крутий волонтерський досвід українця Олександра Петрика, який зібрав 600 тисяч гривень на ЗСУ. 

Материалы по теме

Starladder допомагатиме проводити Yalla Compass 2024, спонсором якого є російська БК. Пояснюємо, чому це не “зрада”

Навколо найстарішого великого українського турнірного оператора Starladder розвернулися дебати. В чисельних телеграм-пабліках розійшлася новина, що ТО організує турнір, серед спонсорів якого є російська БК BetBoom.

На кібершколу Сімпла лише за кілька днів підписалося 80 000 гравців

Брат Сімпла Олексій Костилєв похизувався результатами запуску навчальної платформи, яку він запустив разом з триразовим найкращим гравцем світу в CS. Названі цифри дійсно вражають і натякають на те, що молодшому Костилєву просто не має сенсу повертатися у великий КС.

OWNER став черговим українцем, який перейшов в команду ворогів заради кар’єри

0

Ще один професійний український гравець вирішив обрати гроші тих, хто допомагає знищити його країну. Михайло OWNER Лимар приєднався до команди легального білоруського букмекера Betera, який сплачує податки в бюджет країни-союзника Росії, з території якої обстрілюють Україну.

Науковцями доведено, що кофеїн значно покращує швидкість реакції і влучність стрільби в кіберспортивних шутерах

На авторитетному науковому порталі Nature.com опубліковано дослідження, яке доводить позитивний вплив кофеїну на ефективність стрільби в шутерах. Дослідження проводилося на елітних кіберспортсменах.