Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Російський клуб Team Empire повідомив про закриття свого зіркового складу з Rainbow Six: Siege. Судячи з контексту, розробник гри Ubisoft припинив фінансування команд з Росії  через війну в Україні і через це команда стала збитковою і клуб вирішив відпустити гравців на вільні хліба. Склад команди продовжить виступати й надалі, але незалежно і під іншою назвою.

Офіційна заява Team Empire

Сьогодні ми прощаємося з нашим загоном Rainbow Six: Siege. Команда продовжить виступати разом під тегом PWNZ.

Для нас це було важким рішенням, але через складну геополітичну ситуацію в регіоні Східної Європи та рішення Ubisoft щодо участі російських організацій у професійній сцені R6 ми вирішили повністю вийти з дисципліни R6. По правді кажучи, ми залишаємо з важким серцем сподівання, що колись глобальний кіберспорт знову буде вільний від будь-яких політичних упереджень.

Наш принцип завжди полягав у тому, що раса, стать, національність чи релігія не відіграють жодної ролі під час найму нового співробітника чи підписання нового гравця. Team Empire завжди була домом для людей з Росії, України, Південної Кореї, Швеції, Естонії, Польщі, Німеччини, США та інших країн.

Що стосується Rainbow Six — це був гарний шлях, доки він тривав. У нас було стільки великих перемог, трофеїв і моментів! Сьогодні Team Empire хоче подякувати всім за безцінну можливість: Ubisoft за неперевершену змагальну кіберспортивну гру, колишнім гравцям і колишнім менеджерам (JoyStiCK, Shockwave, karzheka, ShepparD, Scyther, dann, Always, Amision, Andreezy, eXoduSS, wTg, StrangeR, RayzerGM, Jak2oO, flaers0, TheRealestRussian) і, звичайно, вам, наші фани, які вболівали за нас щодня майже 4 роки. СПАСИБІ!

На щастя, ми продовжуватимемо ділитися інформацією про R6 з нашою спільнотою, тому слідкуйте за новинами, оновленнями та мемами. Миру всім і будьте здорові!

За час свого існування склад Team Empire з Rainbow Six: Siege був надзвичайно успішним. Команда неодноразово займала призові місця на турнірах найвищого рівня, а у цьому році стала срібним призером Чемпіонату Світу і заробила 450 тисяч доларів. Загалом за час свого існування команда заробила понад півтора мільйона доларів США. 

Читайте також про крутий волонтерський досвід українця Олександра Петрика, який зібрав 600 тисяч гривень на ЗСУ. 

Материалы по теме

NAVI, ASUS та Artline проведуть благодійну лотерею, де можна виграти потужний патріотичний ПК

Ідея лотерей, яку вигадав Олександр Петрик, стала такою популярною, що її перейняли навіть NAVI. Український клуб разом з ASUS та  українським збірниками комп’ютерів Artline влаштовують благодійну лотерею, де розіграють потужний ігровий ПК з патріотичним дизайном.

У 2023 році кіберспорт League of Legends матиме найбільший бюджет за час існування гри

Riot Games збільшили бюджет League of Legends напередодні наступного року. В інтерв’ю Konbini 27 листопада генеральний директор Riot Ніколо Лоран повідомив, що виділені кошти на кіберспорт League of Legends у 2023 році зростуть.

Розчарування та захоплення. Результати Blast Premier Fall Final

Андрій Присяжний в авторській колонці ділиться враженнями від турніру Blast Premier Fall Final 2022.  Авторська колонка Андрія Присяжного, автора тг-каналу 16 раунд.  Instagram: @OfficialMr_Jury twitter: @OfficialMr_Jury Якщо ви також хочете розвивати українську спільноту та ділитися думками з широкою аудиторією, пишіть у телеграм @incybersport   За що мені подобаються турніри від данського турнірного оператора — це максимум

Інтерв’ю з cadiaN після перемоги Heroic на BLAST Premier Fall Final 2022

cadiaN провів багато років своєї кар’єри, як один з недооцінених гравців на професійній сцені. Йому часто дорікали за ексцентричну поведінку і в нього не вірили.  Гравцю довелося боротися за місце у вищому дивізіоні Counter-Strike, але після приєднання до Heroic він поступово заслужив повагу багатьох.