Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Team Falcons перемогли на Esports World Cup 2024 в дисципліні Warzone. Американський склад Яструбів зі значним відривом обійшов конкурентів і заробив трофей та 200 тисяч доларів США.

Австралійський склад NAVI зміг піднятися на п’яту сходинку за що збагатився на 60 тисяч. Таким чином NAVI отримали перші бали для потрапляння в клубний рейтинг, де розігрується 20 мільйонів доларів і зараз знаходяться на дев’ятому місці в загальному заліку. 

 

Материалы по теме

T1 перемогли на Esports World Cup 2024 з LoL. Відео нагородження

0

Клуб T1 став чемпіоном Esports World Cup 2024, який проходить цими днями в Саудівській Аравії. Легендарний Південно-корейський колектив в фіналі обіграв китайську команду Top Esports і заробив 400 тисяч доларів.

Riyadh Masters – головний турнір з Dota 2 в 2024 році. Інформація, трансляція та результати. Оновлюється

0

В Саудівській Аравії стартувала стадія Play-in турніру Riyadh Masters, який проходить в рамках Esports World Cup 2024. 20 команд розігрують призовий фонд у розмірі 5 мільйонів доларів, який, ймовірно, стане найбільшим призовим фондом в Dota 2 у 2024 році.

Стало відоме жеребкування команд на Esports World Cup 2024 в дисципліні Counter-Strike 2

0

Стало відоме жеребкування команд на Esports World Cup 2024 з Counter-Strike 2. Нагадаємо, що в першому турі команди зіграють по одній грі одразу за вихід в Play-off.