Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

На своем официальном сайте Team Liquid анонсировали подписание игрока по Artifact. Представлять “лошадок” на мировой арене будет Джорж Hyped Маганзини.

e04e2d020949034cf5f179d7786c6d2a

Джорж Hyped Маганзини не новичок на киберспортивной сцене. Ранее он профессионально играл в World of Warcraft, Hearthstone и Overwatch. В дисциплинах от Blizzard Entertainment он выиграл несколько турниров, а самых значительных успехов достиг в шутере от известного разработчика.

Team Liquid  — не первая организация, которая открыла состав по Artifact. Ранее Virtus.pro и EHOME также вошли в новую дисциплину. Выход картой игры состоится уже 28 ноября, поэтому организации будут смотреть в сторону новой дисциплины.

Источник

Материалы по теме

Бізнес-кейс Team Liquid почали вивчати в Гарварді

Бізнес-кейс можливо найсильнішого кіберспортивного бренду в світі Team Liquid почали вивчати в Гарвардській Школі Бізнесу.

Team Liquid повністю укомплектували склад з CS2. Вперше в ньому немає жодного гравця з США

0

Клуб Team Liquid офіційно укомплектував свій склад з CS2. До команди приєднався Twistzz, який повернувся в клуб після кількарічного перебування у FaZe Clan.

Team Liquid розпускають свій зірковий склад з Rocket League і йдуть з дисципліни через проблеми із залученням спонсорів і монетизацією

Team Liquid виходять з дисципліни Rocket League, про це клуб повідомив на офіційному сайті. Найважливішим в цій новині є те, що команда розпускає потужний склад, який на цьогорічному Чемпіонаті світу посів 3-4 місце, а загалом за рік виграв майже 400 тисяч доларів.

Team Liquid звільнили EliGe і підписали росіянина з Team Spirit та болгарина з 500

0

Team Liquid оголосили про звільнення ветерана команди EliGe та офіційне підписання росіянина Patsi та болгарина Rainwaker. Цікаво, що EliGe провів в команді феноменальні 3014 днів і навіть є співвласником організації, бо має її акції.