Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Закончился матч между Team Spirit и NAVI, в котором победители The International 10 обыграли «Рожденных побеждать» со счётом 2:1. Теперь у Team Spirit 5 побед подряд, а у NAVI 3 поражения и 2 победы.

Примечательно, что NAVI — первая команда за 5 матчей, которая смогла выиграть хотя бы одну карту в чемпионов TI10.

Положение команд в турнирной таблице на данный момент:

ЧИТАЙТЕ ТАКЖЕ: Adekvat: «Харьковский покерист взял перерыв в карьере, чтобы наказать чемпионов мира в компьютерную игру.»

В первой игре NAVI сумели отлично постоять линии, что обеспечило им победу на карте. Но уже на двух оставшихся картах Team Spirit сыграли безупречно.

Следующий матч NAVI проведут против ASM.Gambit 13-го января, а Spirit против HellRaisers 16-го января.

 

Материалы по теме

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT втратив останній шанс потрапити на Чемпіонат Світу

Російсько-білоруський склад NAVI з VALORANT вилетів з турніру останнього шансу в регіоні EMEA та втратив шанси попасти на Чемпіонат Світу CHAMPIONS, який відбудеться у вересні.

Валерій b1t Ваховский дав поради як правильно тренувати стрільбу у CS:GO

Українська зірка NAVI Валерій b1t Ваховский на стрімі дав поради, як правильно тренуватися у CS:GO.

NAVI вилетіли з PGL Arlington Major та втратили шанси пройти на The International по балах DPC

NAVI програли вирішальну гру Team Spirit та втратили всі шанси вийти з групи B на PGL Arlington Major. Команда вдало почала турнір у груповій стадії, проте пізніше почала програвати та закінчила виступ з п’ятьма виграними та дев’ятьма програними картами.

Natus Vincere відкрили академічний склад з Dota 2. Туди увійшли гравці від 15 до 17 років, які входять в ТОР-300 світового рейтингу

Кіберспортивний клуб Natus Vincere повідомив про те, що сформував склад NAVI Junior із Dota 2. До складу увійшли молоді гравці віком від 15 до 17 років. Кожен з них входить до топ-300 гравців світового рейтингу. Відбір тривав близько трьох місяців: за пошук кандидатів відповідав тренер складу Іван Artstyle Антонов.  Аміран ami Рехвіашвілі — спортивний директор NAVI: «NAVI Junior Dota