Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Cloud9 сообщили в своих социальных сетях об открытии состава по Valorant. Первым игроком ростера в новой дисциплине стал Тайсон TenZ Нго. Остальные участники будут объявлены позже.

Стоит отметить, что канадец уже представлял Cloud9, но в другой дисциплине — CS:GO. Нго играл за С9 с июня по октябрь прошлого года. За этот период он с командой вошел в четверку лучших на BLAST Pro Series Los Angeles 2019 и Arctic Invitational.

Источник

Материалы по теме

MOUZ знищили Cloud9 під овації бразильськіх уболівальників у чвертьфіналі IEM Rio Major

Команда MOUZ абсолютно фантастично переграла Cloud9, та вийшла у півфінал IEM Rio Major. У чвертьфінальному поєдинку молодий європейський колектив вважалась явним андердогом і всі експерти одностайно сходилися на тому, що йому вдасться взяти максимум одну карту.

NAVI програли Cloud9 у другому турі групової стадії IEM Rio Major

NAVI програли Cloud9 у складному матчі другого кола IEM Rio Major. Попри рівну гру у першій половині та гарний початок після зміни сторін, чорно-жовті віддали всю кінцівку, а C9 вдруге за сьогодні зробили камбек і тепер йдуть зі статистикою 2-0, знаходячись в кроці від виходу в Play-off турніру.

Натовп освистував Cloud9 після камбеку проти FaZe на IEM Rio Major Legends Stage

0

Заповнений стадіон у Ріо освистував Cloud9 під час матчу та у момент перемоги росіян над FaZe у стадії легенд на IEM Rio Major.

Optic виграли Halo World Championship 2022. Загалом ТОР-8 турніру склали виключно команди з США

У США в Seattle Convention Center цими вихідними завершився чемпіонат світу з популярної кіберспортивної дисципліни HALO. На Halo World Championship 2022 розігрувалася чимала сума в 1 мільйон доларів США, яка стала рекордною за час існування дисципліни.