Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Визначилися всі учасники The International 2024. Нажаль Україна буде представлена на турнірі тільки перебіжчиками, які виступають за чисельні російські команди, а домінувати за кількістю, як і в попередній рік, будуть росіяни.

Цього року на TI ми спостерігатимемо за особливо принизливим явищем, бо вперше серед 16 команд буде три команди, які напряму належать букмекерським конторам, такої ганьби годі було й уявити ще кілька років тому.

Цей ганебний для легендарної дисципліни факт ще більш ганебним робить та обставина, що всі ці букмекерські помийки є російськими, що платять шалені гроші в бюджет країни-терориста і,  за інформацією ряду джерел, тісно афільовані з російською владою. 

BetBoom, 1win і Aurora є командами, яки безпосередньо належать БК, а Team Spirit співпрацює з БК BetBoom, яка відкривала філії в Криму.

Цього року в TI 2024 братимуть участь 18 росіян і це більше, ніж китайців (11). Українців на турнірі чотири і всі вони допомагають платити податки в бюджет Росії, причому три з них грали на TI і у 2023 році. 

Mira і Yatoro виступають за Team Spirit, грають разом з росіянами і рекламують російського букмекера BetBoom. No[o]ne- виступає за Entity, які цього року брали участь в турнірі Games of the Future 2024, який проходив в Росії і який відкривав особисто Володимир Путін.

lorenof грає за клуб Aurora, який фактично є проектом російського букмекера 1xbet. Вже після початку великої війни у вересні 2022 року гравець виступав за збірну України і виграв європейські відбіркові на Чемпіонаті світу IESF, але не поїхав туди через бойкот турніру з боку української федерації. Вже в наступні два роки він почав грати за російські команди і на російських турнірах BetBoom Dacha, які ігнорують всі адекватні українські гравці. 

За кого вболівати на TI 2024? Риторичне питання. Здається турнір втратив не тільки найбільший в кіберспорті призовий фонд, а й останні краплі гідності, бо тільки в іграх Valve можна побачити, як на головному турнірі року поважні клуби з багаторічною історією змагаються на одній сцені з псевдоклубами, які мають за мету лише рекламувати на весь світ шахрайські російські букмекерські контори. 

Материалы по теме

Анонсовано перші Олімпійські ігри з кіберспорту. Згідно з угодою з МОК Саудівська Аравія контролюватиме їх 12 років

Міжнародний Олімпійський Комітет оголосив, що перші Олімпійські ігри з кіберспорту відбудуться в Саудівській Аравії.

Оновився рейтинг Valve, через який команди проходять на Мейджор. В рейтингу враховуються українські турніри серії ROG CUP

0

Valve оновили свій рейтинг, який є ключовим для потрапляння команда на RMR і, відповідно, на Мейджор. Враховуючи те, що на найближчий Мейджор взагалі не буде жодних відкритих кваліфікацій в Європі, рейтинг Valve стає надзвичайно важливим для кожної команди.

Збірні України в шести дисциплінах розпочали європейські кваліфікації на Чемпіонат світу WEC24

Федерація кіберспорту України UESF повідомила, що розпочались Європейські кваліфікації на Чемпіонат світу від IESF. В усіх перерахованих дисциплінах братимуть участь українські збірні, які було визначено на національних кваліфікаціях навесні цього року. 

Батальон Варшава. Монте підписали dycha⁠ і hades⁠ і перетворилися в клуб з польським ядром, орієнтованим на ЄС

Monte фактично переїжджають до Польщі, принаймні тепер на HLTV ми будемо бачити у команди саме польський прапор, що виглядає вкрай дивно з огляду, що логотип Монте зроблено на базі українського тризубу.