Мой кабинет

Для активации аккаунта, перейдите по ссылке, отправленной на Ваш электронный адрес

При изменении почты на Ваш текущий адрес будет отправлено письмо для подтверждения изменения.
Новый адрес не будет активирован до подтверждения со старого адреса.
Выйти

Нарешті, після того, як про це вже написали всі ЗМІ, NAVI офіційно повідомили про припинення співробітництва з російськими гравцями своїх академій.

Коментар дав тренер академій Аміран ami Рехвіашвілі. В ньому засмучує тільки те, що начебто розумна людина все ще вірить, що кіберспорт може бути поза політикою. Ми ще у 2014 році намагались достукатись до всіх, в тому числі до NAVI, ми завжди наголошували, що кіберспорт, як і спорт, частина політики, інакше Азаров не нагороджував би NAVI у 2010 році, а Путін не нагороджував би Team Spirit у 2021 році.

Скільки ще українців має загинути, щоб наші громадяни зрозуміли, що немає сфер життя, особливо публічних, які можуть бути поза політикою?

Коментар Амірана ami Рехвіашвілі

«Кіберспортивна академія NAVI була заснована понад 2,5 роки тому. Ми завжди були флагманом та прикладом для інших організацій. Наші гравці беруть участь у міжнародних змаганнях різного рівня, досягають перемог і кожним з них ми пишаємося. Наші двері завжди були відчинені для талановитих молодих гравців нашого регіону незалежно від їхньої національності та віросповідання. Для мене завжди були важливі лише ігрові та людські якості. Завжди вважалося, що кіберспорт поза політикою — це так, але кіберспорт не може бути поза війною.

24 лютого Росія напала на Україну. Вона вбиває наших дітей, жінок, бомбардує наші міста. Ми не можемо залишатися осторонь. У зв’язку з цим, було ухвалено рішення щодо зміни підходу до формування складів нашої академії. Кожному гравцеві було запропоновано релокацію в іншу країну для можливості продовжувати виступати за NAVI. Через юний вік наших академістів це велика проблема, і ми не змушуватимемо нікого приймати рішення насильно.

Зараз ми сфокусуємось на роботі з українськими гравцями та будемо йти своїм шляхом, як це було і раніше. Найближчим часом укомплектуємо усі склади академії».

Склад NAVI Junior

ua Родіон «fear» Смик
ua Даниїл «headtr1ck» Валітов
ua Андрій «nipl» Кухарський
ua Марк «UNBR0KEN» Варакута

Склад NAVI Youth

ua Дмитро «dem0N» Мірошниченко
ua Адам «froz1k» Нагорний
ua Артем «kensizor» Капран

ua Аміран «ami» Рехвіашвілі (головний тренер)
ua Ігор «crush» Шевченко (помічник тренера)
ua Михайло «M1ke» Паламар (менеджер)

 

Материалы по теме

Рейтинг найкращих команда світу з CS:GO. Підбиваємо підсумки першого півріччя та відмічаємо значний прогрес українських команд

Після турнірів у вихідні сталося чергове оновлення світового рейтингу CS:GO, проте перша десятка майже не зазнала змін, бо великих турнірів не відбувалося, а грали в основному команди поза топом.

ESL Impact Valencia 2022 — результати жіночого турніру з CS:GO з призовим у 100 тисяч доларів

Завершився великий жіночий турнір з CS:GO ESL Impact Valencia 2022. Польський склад NAVI Javelins завоював на турнірі 3-4 місце, з тріском програвши у півфіналі срібним призерам турніру FURIA.

Сповідь Кирила BoombI4 Михайлова блогеру Райзу ставить фінальну крапку у професійній кар’єрі гравця і ось чому

Найпопулярніший російський блогер CS:GO Райз опублікував інтерв’ю з одіозним колишнім капітаном NAVI Кирилом BoombI4 Михайловим. За добу інтерв’ю зібрало понад мільйон переглядів.

Клоунада в NAVI — клуб змінив дату новини про підписання росіянина на архівну, видалив відео анонсу та пости в соціальних мережах команди

«Українська» команда NAVI відмітилася черговим зашкваром. Після виходу нашої вчорашньої новини про те, що NAVI взяли у склад нового росіянина і виклали анонс одночасно з новиною про російський ракетний удар по ТРЦ в Кременчуці, команда швидко прибрала всі пости зі своїх соціальних мереж, а також заблокувала розважальне відео з росіянином на своєму каналі.